Zamknij

Żegnaj Lato na Bielanach 2018 - program, line-up, data, miejsce

Redakcja
11.09.2018 10:48
Żegnaj Lato na Bielanach 2018 - program, line-up, data, miejsce
fot. ADRIAN SLAZOK/REPORTER/EASTNEWS

Żegnaj Lato na Bielanach 2018 odbędzie się w trzeci weekend września. Tradycyjnie na uczestników wydarzenia czekać będzie mnóstwo atrakcji. Powstanie kilka stref tematycznych - EKO, sportowo-rekreacyjna, kulturalno-oświatowa czy zdrowia i rodziny, w której będzie można m.in. skorzystać z konsultacji lekarskich. Na scenie pojawią się BOVSKA oraz Kamil Bednarek. Program Żegnaj Lato na Bielanach 2018 znajdziecie w tym artykule.

Żegnaj Lato na Bielanach 2018: program. Kiedy odbędzie się impreza? Gdzie będzie mieć miejsce? Kto wystąpi podczas wydarzenia? Sprawdzamy datę, miejsce i pełen line-up.

Gdzie i kiedy Żegnaj Lato na Bielanach 2018? Data, miejsce

Żegnaj Lato na Bielanach 2018 odbędzie się w sobotę, 15 września. Tradycyjnie jedna z największych imprez na Bielanach będzie mieć miejsce w Parku Olszyn (róg ulic Z. Romaszewskiego i Gąbińskiej).

Organizatorami wydarzenia są Urząd Dzielnica Bielany i Krysiak Polska. Wstęp bezpłatny!

Żegnaj Lato na Bielanach 2018 - program, line-up

Szczegółowy program Żegnaj Lato na Bielanach 2018 został udostępniony. Jak co roku na uczestników wydarzenia czekać będzie mnóstwo atrakcji. Powstanie kilka stref tematycznych, które otwarte będą od godziny 13:00. W strefie sportowo-rekreacyjnej prezentować się będą sportowe kluby działające na terenie Bielan. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ich ofertą. Na najmłodszych czekać będą gry i specjalne animacje. 

Z kolei w strefie kulturalno-oświatowej zaprezentują się Bielański Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna im. S. Staszica. W strefie EKO organizowane będą gry proekologiczne i zabawy edukacyjne. Natomiast w strefie zdrowia i rodziny mieszkańcy Bielan będą mogli skorzystać z konsultacji lekarskich oraz uczestniczyć w pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej.

Od godziny 18:00, organizatorzy zapraszają przed dużą scenę, gdzie odbędą się dwa koncerty. Zagrają BOVSKA oraz Kamil Bednarek. Zwieńczeniem wieczoru będzie pokaz laserowy. 

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW