Zamknij

Zemsta o jasnych oczach - gdzie obejrzeć w TV i online oraz kiedy emisja serialu?

Jolanta Waligóra
31.05.2019 12:20
Zemsta o jasnych oczach - gdzie obejrzeć w TV i online oraz kiedy emisja serialu?
fot. Youtube/serialetvp

Gdzie obejrzeć serial "Zemsta o jasnych oczach" i kiedy? Nowy serial emitowany będzie co tydzień, począwszy od 10 czerwca w TVP2. Kolejne odcinki dostępne są także online. Szczegółowe informacje na temat tego, gdzie oglądać "Zemstę o jasnych oczach" można znaleźć poniżej.

"Zemsta o jasnych oczach" - kiedy i gdzie obejrzeć serial TVP? O której godzinie transmisja serialu w telewizji? Gdzie oglądać serial online i czy trzeba płacić za dostęp? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i gdzie obejrzeć serial "Zemsta o jasnych oczach".

"Zemsta o jasnych oczach" - gdzie i kiedy oglądać serial w TVP2? 

Gdzie obejrzeć "Zemstę o jasnych oczach"? Dla wszystkich, którzy chcą oglądać francuski serial kryminalny, mamy dobre wiadomości - produkcja na początku czerwca trafi do TVP2. Serial "Zemsta o jasnych oczach" będzie można oglądać co tydzień, w każdy poniedziałek, począwszy od 10 czerwca. Emisja w telewizji zaplanowana jest na godzinę 20:10. 

Serial "Zemsta o jasnych oczach" opowiadać będzie o losach kobiety, która cudem ocalała z wypadku samochodowego. Po 10 latach szuka zemsty na człowieku, który spowodował śmierć jej bliskich. Bohaterka ma plan, który za wszelką cenę chce wcielić w życie.

Zemsta o jasnych oczach - ile ma odcinków i o czym będzie serial? [OBSADA]

Serial "Zemsta o jasnych oczach" - ONLINE. Gdzie obejrzeć nowe odcinki?

Osoby, które o wskazanej porze nie będą mogły pojawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia serialu "Zemsta o jasnych oczach" online. Produkcja dostępna jest w serwisie vod.tvp.pl, w strefie ABO. Można z niej korzystać w ramach abonamentu RTV lub wypróbować przez 14 dni bez żadnych dodatkowych opłat (potem 9,99 zł za 30 dni).

Zagłosuj

Lubisz francuskie seriale/filmy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW