Zamknij

Zemsta o jasnych oczach - ile ma odcinków i o czym będzie serial? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
31.05.2019 11:25
Zemsta o jasnych oczach - ile odcinków i o czym będzie serial? [OBSADA]
fot. Youtube/serialetvp

Ile odcinków liczy "Zemsta o jasnych oczach" i o czym jest? Nowy serial zadebiutuje w TVP2 na początku czerwca. W rolach głównych m.in. Laetitia Milot, Claire Borotra czy Bernard Yerlès. Szczegółowe informacje o obsadzie "Zemsty o jasnych oczach" i nie tylko, można znaleźć poniżej.

"Zemsta o jasnych oczach" - OBSADA: kto zagra w nowym serialu TVP2? O czym będzie opowiadał? Ile odcinków będzie liczył? Przedstawiamy szczegółowe informacje o serialu "Zemsta o jasnych oczach" i sprawdzamy obsadę oraz najważniejsze informacje.

"Zemsta o jasnych oczach" - OBSADA: kto jest kim i o czym będzie serial?

Obsada serialu "Zemsta o jasnych oczach" to informacje, które szczególnie interesują widzów. W nowej produkcji zagrają m.in. Laetitia Milot (jako Olivia Alessandri/Emma Fortuny), Claire Borotra (Pénélope Delisle), Bernard Yerlès (Étienne Chevalier), Benoît Michel (Alexandre Chevalier), Aurélien Wiik (Joris Chevalier), Lannick Gautry (Yann Legoff), Lola Dewaere (Pauline Jordan) czy Sophie Duez (Béatrice Leclerc/Madeleine).

Zemsta o jasnych oczach - gdzie obejrzeć w TV i online oraz kiedy emisja serialu?

Serial "Zemsta o jasnych oczach" opowiadać będzie o losach kobiety, która cudem ocalała z wypadku samochodowego. Po 10 latach szuka zemsty na człowieku, który spowodował śmierć jej bliskich. Bohaterka ma plan, który za wszelką cenę chce wcielić w życie.

Na krętej drodze niedaleko Nicei dochodzi do poważnego wypadku samochodowego. Ginie kobieta oraz dwoje jej dzieci. 10 lat później do miasta przyjeżdża młoda prawniczka Olivia Alessandri. Odnajduje swoją dawną przyjaciółkę i wyznaje jej, że tak naprawdę nazywa się Emma Fortuny i jest kobietą, która przeżyła wypadek samochodowy sprzed kilkudziesięciu lat. Teraz ma nową twarz, nową tożsamość i jedno pragnienie - zemścić się na człowieku, który spowodował śmierć jej najbliższych.

Kobieta jest pewna, że za wypadkiem stoi Etienne Chevalier, czyli bogaty i wpływowy biznesmen. Aby zbliżyć się do kręgu, w którym obraca się mężczyzna, Olivia zatrudnia się w kancelarii znanego nicejskiego adwokata Laffonta. Po jakimś czasie bohaterka zostaje zdemaskowana przez miejscowego policjanta Yanna Legoffa, który kiedyś prowadził śledztwo w sprawie tragicznego wypadku samochodowego. Olivia wyjawia mu, że faktycznie wyszła cało z katastrofy, a Legoff zgadza się jej pomóc.

Ich pierwszym celem w planie zemsty jest sędzia Delattre, który przed laty umorzył postępowanie przeciwko niejakiemu Ange'owi Milacci, kierowcy Chevaliera, podejrzanemu o spowodowanie tragicznego w skutkach wypadku. Olivia i Legoff odkrywają, że Delattre działa pod dyktando Chevaliera, który zna jego skrywany od lat sekret.

Ile odcinków liczy "Zemsta o jasnych oczach"? 

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma "Zemsta o jasnych oczach". Serial, jak informuje portal Filmweb, ma dwa sezony. Pierwszy liczy osiem, a drugi sześć epizodów. Nie wiadomo jednak ile odcinków "Zemsty o jasnych oczach" pokaże TVP2. Jeśli tylko pojawią się takie informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że serial "Zemsta o jasnych oczach" będzie można oglądać co tydzień, w każdy poniedziałek, począwszy od 10 czerwca, o godzinie 20:10 w TVP2. 

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW