Zamknij

Zenek - ZWIASTUN: kiedy premiera i kto zagra w filmie o Zenku Martyniuku? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
23.01.2020 10:29
Zenek - kiedy premiera i kto zagra w filmie o Zenku Martyniuku? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Film o Zenku Martyniuku "Zenek" trafi do kin w 2020 roku. W najpopularniejszą gwiazdę disco polo wcieli się Krzysztof Czeczot, zaś muzyka w młodości zagra Jakub Zając. Szczegółowe informacje na temat daty premiery "Zenka" oraz zwiastun filmu o Zenku Martyniuku, można znaleźć poniżej.

Zenek Martyniuk - film: DATA PREMIERY, OBSADA, ZWIASTUN. Kiedy odbędzie się długo wyczekiwana premiera produkcji? Kto zagra? O czym będzie? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera filmu "Zenek" o Martyniuku i kto w obsadzie.

Zenek - ZWIASTUN filmu o Zenku Martyniuku [OBSADA]

Obada filmu o Zenku Martyniuku to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów muzyka. W najpopularniejszą gwiazdę disco polo wcieli się Krzysztof Czeczot, znany przede wszystkim z roli Maćka w serialu "BrzydUla". Z kolei muzyka w młodości zagra 25-letni Jakub Zając. Ponadto w obsadzie filmu "Zenek" pojawią się m.in. Klara Bielawka (jako Danka), Karol Dziuba (Rysiek), Jan Frycz (ojciec Danki), Roman Gancarczyk (ojciec Zenka), Agnieszka Suchora (matka Zenka) czy Jędrzej Bigosiński (Kazik).

W październiku 2019 pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu filmu o Zenku Martyniuku. Wpis w swoich mediach społecznościowych zamieścił odtwórca głównej roli Krzysztof Czeczot. Podobny do Zenka?

Za reżyserię filmu "Zenek" odpowiada Jan Hryniak, który stał za takimi produkcjami jak "Czas honoru - Powstanie", "Trzeci" czy "Trick". Za scenariusz natomiast odpowiada Marta Hryniak. 

Zwiastun filmu o Zenku Martyniuku można znaleźć poniżej.

Kiedy premiera filmu Zenek? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy film o Zenku Martyniuku, trafi do kin. Premiera produkcji zaplanowana jest na 2020 rok, a dokładnie na 14 lutego, czyli w Walentynki.

Jak nieoficjalnie dowiedział się jednak portal Wirtualnemedia.pl z kręgów producenckich, "Zenek" na antenie TVP pierwszy raz zostanie wyemitowany w okolicach Bożego Narodzenia 2020 roku.

Zagłosuj

Czekasz na film o Zenku Martyniuku?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW