Zamknij

Zew się budzi 2019 - PROGRAM, bilety, zespoły, data, miejsce. Kto wystąpi?

Jolanta Waligóra
05.04.2019 13:40
Zew się budzi 2019 - PROGRAM, bilety, zespoły, data, miejsce. Kto wystąpi?
fot. Jan BIELECKI/East News

Program festiwalu Zew się budzi 2019, zespoły i bilety to informacje, których poszukują wszyscy, którzy wybierają się na tegoroczną edycję muzycznego wydarzenia. Na scenie wystąpią m.in. Nocny Kochanek, Krzysztof Zalewski, Coma, Lao Che czy Kult. Kiedy i gdzie festiwal? Szczegółowe informacje o Zew się budzi 2019 można znaleźć poniżej. 

Zew się budzi 2019 - kiedy muzyczne wydarzenie się odbędzie? Gdzie będzie mieć miejsce? Kto wystąpi na scenie? Za ile kupić wejściówki? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o festiwalu Zew się budzi 2019 - program, bilety, zespoły, data, miejsce.

Zew się budzi 2019 - PROGRAM i ZESPOŁY. Kto zagra i kiedy festiwal?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w muzycznym wydarzeniu - program Zew się budzi 2019 i zespoły, które wystąpią na festiwalu zostały ogłoszone. Na scenie zagrają m.in. Krzysztof Zalewski, Coma, Kult, Łona i Webber, Nocny Kochanek, KSU, Lao Che, Lech Janerka, Tomek Lipiński z zespołem, Sosnowski, Cztery Szmery oraz zwycięzcy konkursu Odkrycia ZEW.

Olsztyn Green Festival 2019 - bilety, line-up, data, miejsce [PROGRAM]

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program Zew się budzi 2019.

zew

Festiwal Zew się budzi 2019 odbędzie się w dniach 2-4 maja, przy czym na czwartek zaplanowane jest jedynie otwarcie pola namiotowego i miasteczka, które przez trzy dni festiwalu będzie tętnić rockowym życiem. To właśnie tutaj miłośnicy dobrej muzyki będą mogli spędzić czas w przerwie między koncertami oraz skorzystać ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji, w tym także ze strefy gastronomicznej. Koncerty natomiast rozpoczną się w piątek, dzień później. Festiwal będzie mieć miejsce w Cisnej.

Bilety na Zew się budzi 2019 - CENA. Ile kosztują i gdzie kupić wejściówki?

Bilety na Zew się budzi 2019 można kupić za pośrednictwem strony eBilet pod tym LINKIEM. Cena biletów na Zew się budzi 2019 jednodniowych wynosi 37 zł (ulgowy) lub 75 zł (normalny). Z kolei karnet dwudniowy to koszt rzędu 69,50 zł (ulgowy) lub 139 zł (normalny).

Zagłosuj

Wybierasz się na festiwal Zew się budzi 2019?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW