Zamknij

Ziarno prawdy w TV - kiedy emisja filmu w TV? Gdzie i o której go oglądać? [PROGRAM TV]

Paweł Żurek
20.03.2019 11:21
Ziarno prawdy w TV
fot. Pixabay

Ziarno Prawdy: kiedy będzie w TV i gdzie oglądać film na podstawie powieści Zbigniewa Miłoszewskiego? Thriller z Robertem Więckiewiczem w roli głównej będzie chciało obejrzeć wiele osób, które słyszały o głośnej produkcji. Podajemy szczegółowe informacje o Ziarnie prawdy w TV.

Ziarno prawdy w TV 2019 - kiedy emisja filmu w telewizji? Gdzie oglądać ekranizację powieści Zbigniewa Miłoszewskiego? O której godzinie? O czym jest film Ziarno prawdy? Przedstawiamy szczegółowe informacje o produkcji Borysa Lankosza.

>> "Ciemno, prawie noc" - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie film?

Ziarno prawdy w TV - kiedy, gdzie i o której oglądać? [PROGRAM TV]

Ziarno prawdy w TV to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć produkcji w telewizji. Film Borysa Lankosza zostanie pokazany 20 marca o godzinie 22:35 na TVN. Jeśli nie pasuje Wam godzina projekcji, w niedzielę o 1:10 będzie można obejrzeć powtórkę Ziarna prawdy.

 Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT]

Zagłosuj

Czytałaś/eś książkę Zbigniewa Miłoszewskiego - Ziarno prawdy - przed obejrzeniem jej ekranizacji?

Liczba głosów:

Ziarno prawdy - o czym jest film? [OBSADA, ZWIASTUN]

Ziarno prawdy, film na podstawie powieści Zbigniewa Miłoszewskiego, opowiada o przerażającej zbrodni popełnionej w Sandomierzu. 

-Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej - czytamy w opisie filmu podanym przez producenta.

Obsada Ziarna prawdy:

  • Robert Więckiewicz – Teodor Szacki
  • Jerzy Trela – Leon Wilczur
  • Magdalena Walach – Barbara Sobieraj
  • Aleksandra Hamkało – Klara
  • Joanna Sydor – Elżbieta Budnik
  • Krzysztof Pieczyński – Grzegorz Budnik
  • Andrzej Zieliński – Jerzy Szyller

RadioZET.pl/PZ