Zamknij

Zimna Wojna - gdzie zobaczyć online za darmo i legalnie film VOD?

Redakcja
24.02.2019 18:22
Zimna Wojna - gdzie zobaczyć online za darmo i legalnie film? [VOD, ZALUKAJ, CHOMIKUJ]
fot. Youtube / KinoSwiatPL

Po nominacjach do Oscarów 2019 wiele osób zastanawia się, gdzie obejrzeć film "Zimna Wojna". Sprawdzamy, jakie są legalne źródła, o czym jest "Zimna Wojna", gdzie zobaczyć online za darmo film i inne przydatne informacje.

Gdzie obejrzeć film "Zimna wojna" online za darmo, legalnie? VOD możemy zamówić na kilka sposobów. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje dla tych, którzy chcą zobaczyć dzieło Pawła Pawlikowskiego, które otrzymało 3 nominacje do Oscarów 2019.

"Zimna Wojna" - gdzie zobaczyć online za darmo i legalnie? [VOD]

W tej chwili film "Zimna Wojna" online VOD jest dostępny legalnie na platformach player.pl i vod.pl. Możemy go obejrzeć przez 48 godzin po wykupieniu dostępu. Koszt to około 10 zł. Niestety film nie jest dostępny w sieci za darmo i legalnie.

Jak poinformował dystrybutor filmu, Kino Świat, dzieło Pawła Pawlikowskiego można było obejrzeć także na platformach VOD. "Zimna Wojna" na platformach UPC, Vectra i Orange została udostępniona od 19 listopada, a od 21 listopada na pozostałych.

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć "Zimną Wojnę" VOD po wykupieniu dostępu na swoim dekoderze. Aby to zrobić, można skorzystać z trzech opcji: zamówić dostęp SMSem (koszt 5,52 zł), kupić dostęp SMSem (koszt 12,30 zł) lub zapłacić na stronie internetowej poprzez przelew, kartę lub pormonetkę (koszt 4,90 zł). Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej nadawcy.

» „Zimna wojna” w TV – kiedy i gdzie obejrzymy najnowszy film Pawlikowskiego?

O czym jest "Zimna Wojna" - film Pawła Pawlikowskiego?

"Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego to polsko-brytyjsko-francuski melodramat. Film opowiada o młodej dziewczynie, szukającej szczęścia w powstającym zespole Mazurek, i dojrzałym pianiście, jej instruktorze.

Akcja filmu "Zimna wojna", opartego na polskiej muzyce ludowej, z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku w tle, rozgrywa się w latach 50. i 60. ubiegłego wieku między innymi w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. W filmie wystąpili także m.in. Joanna Kulig, Borys Szyc i Agata Kulesza. Zdjęcia zrealizował Łukasz Żal, muzykę skomponował zaś Marcin Masecki.

W grudniu 2018 roku "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego podczas rozdania Europejskich Naród Filmowych w hiszpańskiej Sewilli otrzymała statuetki za najlepszy film, scenariusz, reżyserię i najlepszej aktorki dla Joanny Kulig.

» Paweł Pawlikowski - kim jest reżyser filmu "Zimna Wojna"? [RODZICE, ŻONA, DZIECI]

RadioZET.pl/KP