Zamknij

"Zimna wojna" w TV - kiedy, gdzie i o której oglądać film Pawlikowskiego?

Jolanta Waligóra
16.05.2019 11:47
"Zimna wojna" w TV - kiedy, gdzie i o której oglądać film Pawlikowskiego?
fot. Youtube/Kino Swiat

"Zimna wojna" w TV - oficjalna informacja na ten temat została ogłoszona. Film Pawła Pawlikowskiego, który był nominowany do tegorocznego Oscara, wyemitowany zostanie w telewizji po raz pierwszy. Kiedy "Zimna wojna" w TV i gdzie oglądać? Szczegółowe informacje o głośnej produkcji zamieszczamy poniżej.

"Zimna wojna" w telewizji - kiedy emitowany będzie film Pawlikowskiego po raz pierwszy w TV? Gdzie będzie można obejrzeć produkcję nominowaną do tegorocznego Oscara? O której godzinie transmisja? Sprawdzamy szczegółowe informacje o "Zimnej wojnie" w TV.

"Zimna wojna" w TV - kiedy i gdzie oglądać film Pawlikowskiego?

"Zimna wojna" w telewizji w 2019 roku wyemitowana zostanie po raz pierwszy. To doskonała wiadomość zarówno dla wszystkich osób, które wcześniej nie miały okazji zobaczyć głośnej produkcji, jak i dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć obraz Pawła Pawlikowskiego. Kiedy Zimna wojna" w TV i gdzie oglądać? Film, który nominowany był do tegorocznego Oscara, wyemitowany zostanie w Canal + w sobotę, 25 maja. Wszystko za sprawą trwającego 72. Festiwalu Filmowego w Cannes, z którego okazji Canal + przygotował specjalny cykl filmowy "Festiwal filmowy w Cannes" .

Przypominamy, że do tej pory "Zimną wojnę" legalnie w internecie można było obejrzeć na platformie VOD i Player. Film Pawlikowskiego pod koniec ubiegłego roku został także udostępniony na platformach UPC, Vectra i Orange. Z kolei "Zimna wojna" w telewizji w maju wyemitowana zostanie po raz pierwszy.

Zimna wojna - gdzie obejrzeć online za darmo i legalnie film VOD?

"Zimna wojna" w Canal +: o której godzinie obejrzeć film w TV ?

Jak już wspominaliśmy powyżej, "Zimna wojna" w Canal + wyemitowana zostanie w sobotę, 25 maja. Film Pawła Pawlikowskiego będzie można obejrzeć o godzinie 20:00, czyli tuż po gali wręczenia nagród 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

"Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego to polsko-brytyjsko-francuski melodramat. Film opowiada o młodej dziewczynie, szukającej szczęścia w powstającym zespole Mazurek, i dojrzałym pianiście, jej instruktorze.

Zagłosuj

Widziałeś/aś film "Zimna wojna" Pawlikowskiego?

Liczba głosów:

Akcja filmu "Zimna wojna", opartego na polskiej muzyce ludowej, z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku w tle, rozgrywa się w latach 50. i 60. ubiegłego wieku między innymi w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. W filmie wystąpili także m.in. Joanna Kulig, Borys Szyc i Agata Kulesza. Zdjęcia zrealizował Łukasz Żal, muzykę skomponował zaś Marcin Masecki.

Tego nie wiedzieliście o "Zimnej wojna". Oto garść ciekawostek o filmie Pawła Pawlikowskiego 

RadioZET.pl/JW