Zamknij

Zimowe wyprzedaże 2017: Reserved i Zara

Redakcja
28.12.2017 15:13
Zimowe wyprzedaże 2017: obniżki cenowe w Reserved i Zarze
fot. zara.com

Zimowe wyprzedaże 2017 rozpoczęły się! W Reserved i Zarze na klientów czekają świeże promocje. Ubrania, akcesoria i dodatki obniżone są nawet o 50%! Przeceny sezonowe to świetna okazja, by kupić ubrania w atrakcyjnych cenach i z wyprzedzeniem, a także by uzupełnić szafę nowościami.

Zimowe wyprzedaże 2017 kuszą obniżkami. Przecenione spodnie, koszule, swetry, a nawet i płaszcze - ubrania czekają na klientów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych Reserved i Zary.

Reserved - wyprzedaż 2017

Zimowa wyprzedaż 2017 w Reserved właśnie się zaczęła. Na klientów czekają wyprzedaże sezonowe 2017 płaszczy i kurtek puchowych. Ich przeceny wyniosą nawet 50%! Przecenione kurtki z kapturem, pikowane kurtki, płaszcze z kapturem, ramoneski i wiele innych, budzą niemałe emocje wśród kobiet szukających odpowiedniego okrycia wierzchniego na zimę. 

>> Zimowe wyprzedaże 2017: kiedy się zaczynają i ile trwają promocje?

Również dla panówzimowe wyprzedaże w Reservedwiążą się z atrakcyjnymi okazjami. Koszule, marynarki, spodnie, a także bluzy i swetry przecenione są o 50%.Promocje w Reservedbędą trwać jedynie przez określony czas.

Zara - wyprzedaż 2017

Zimowa wyprzedaż 2017 w Zarze rozpoczęła się już w środę po świętach. W Zarze przeceniony został asortyment jesienny i późno-letni. Zara - zimowa wyprzedaż dotyczy całego asortymentu z działy męskiego, damskiego i dziecięcego. Zimowe kurtki i spodnie - przecenione zostały nawet o 30%. Kolekcje damskie i męskie - znajdziemy tutaj nie tylko atrakcyjne oferty promocji zimowych. Zara zachęca także do zakupów sukienek, idealnych na karnawałowe zabawy.

Wszystkie obniżki sezonowe 2017 w Zarze i Reserved szczegółowo opisane są na stronach internetowych sklepów. Reserved - obniżki zimowe szczegółowo opisane są pod adresem internetowym sklepu. Promocje w sieciówkach - 2017 rok dobiega końca, a obniżki cenowe rozwijają się w najlepsze. 

RadioZet.pl/party.pl/JH