Zamknij

Zimowe wyprzedaże 2019/20 - Zara, H&M, Reserved, Bershka, Mango [PROMOCJE W SKLEPACH]

Jolanta Waligóra
20.12.2019 15:31
Zimowe wyprzedaże 2019/20 - Zara, H&M, Reserved, Bershka, Mango [PROMOCJE W SKLEPACH]
fot. PIXABAY

Od kiedy zimowe wyprzedaże 2019? Promocje w Zarze, H&M, Reserved, Bershce, Mango, Stradivariusie w większości rozpoczną się zaraz po Świętach Bożego Narodzenia, chociaż część marek już teraz oferuje produkty w obniżonej cenie. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy promocje na zimowe wyprzedaże 2019/2020.

Zimowe wyprzedaże 2019/2020 - Zara, H&M, Reserved, Berhska, Stradivarius, Mango, Mohito. Kiedy rozpoczną się obniżki w popularnych sklepach? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na zadawane pytanie, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o zimowych wyprzedażach 2019 i promocjach w sklepach.

Zimowe wyprzedaże 2019 - Zara, H&M, Reserved [PROMOCJE W SKLEPACH]

Zimowe wyprzedaże w Zarze 2019 prawdopodobnie rozpoczną się tuż po Świętach Bożego Narodzenia. Oznacza to, że na pierwsze obniżki w sklepach będzie można trafić w pierwszy dzień roboczy po świętach, czyli w piątek, 27 grudnia. Niewątpliwie w tym samym dniu rozpoczną się zimowe wyprzedaże w Zarze 2019 online, jak i w sklepach stacjonarnych.

Jeśli chodzi o wyprzedaże zimowe 2019 w H&M, to już się rozpoczęły. Wyprzedaże nawet do -50% można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale i przez internet. Warto wspomnieć, że oferta dotyczy wybranych produktów i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Ceny w sklepach stacjonarnych oraz online mogą się różnić.

Podobnie przedstawia się sytuacja, jeśli chodzi o zimowe wyprzedaże w Reserved 2019. Aktualne obniżki i promocje można znaleźć w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej marki w specjalnej zakładce "Special offer do -50%".

Zimowe wyprzedaże 2019/2020 - Bershka, Stradivarius, Mango, Mohito

Także w sklepie Bershka zimowe wyprzedaże 2019 już się rozpoczęły. Promocja do -40% obowiązuje w sklepach online i stacjonarnych. Obniżką objęte zostały odzież, obuwie oraz akcesoria. 

Rozpoczęły się już także zimowe wyprzedaże 2019/20 w Stadivariusie, Mango i Mohito. Promocje dostępne są na stronach internetowych marek oraz stacjonarnie. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na poszczególnych stronach wyżej wymienionych firm.

Wyprzedaże zimowe 2019 - kiedy się zaczynają i do kiedy trwają? [LISTA SKLEPÓW, ZARA]

Zagłosuj

Chodzisz na wyprzedaże?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW