Zamknij

Zimowy Narodowy 2019 - kiedy otwarcie lodowisk? [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

Karolina Piotrowska
21.11.2019 14:50
Zimowy Narodowy 2019 - kiedy otwarcie lodowisk? [CENNIK, GODZINY OTWARCIA
fot. Shutterstock

Od kiedy Zimowy Narodowy 2019 będzie czynny i kiedy otwarcie lodowiska? To pytanie stawiają sobie miłośnicy sportów zimowych, a w szczególności jazdy na łyżwach. W tym roku będzie to już 7. edycja, a organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla odwiedzających. Wśród nich znalazły się m.in. lodowiska, górka lodowa, curling, skatepark i inne atrakcje specjalne. Sprawdzamy najważniejsze informacje, datę otwarcia Zimowego Narodowego 2019/2020 i do kiedy będzie czynny.

Zimowy Narodowy 2019 - kiedy otwarcie lodowisk? Cennik, godziny otwarcia i data, od kiedy będzie czynny Zimowy Narodowy 2019, którego patronem medialnym jest Radio ZET - w poniższym artykule zebraliśmy wszystkie najważniejsze i aktualne informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych atrakcji zimowych w Warszawie.

Zimowy Narodowy 2019 - kiedy otwarcie lodowisk, jakie atrakcje i do kiedy będzie czynny?

W poprzednich latach data otwarcia Zimowego Narodowego zazwyczaj wypadała na początku grudnia, jednak w tym roku wielbiciele sportów zimowych będą mogli cieszyć się lodowiskiem dłużej. Już w sobotę, 30 listopada wystartuje 7. edycja Zimowego Narodowego.

Wielbiciele łyżwiarstwa w każdym wieku mogą korzystać z lodowisk, fani mocnych wrażeń - z liczącej 12 metrów wysokości górki lodowej. Na kochających sportową rywalizację czekają tory do curlingu, na których swoich sił mogą spróbować zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący pod okiem profesjonalnych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych.

Podczas weekendowych "Poranków dla dzieci", na specjalnie wydzielonej części lodowiska, najmłodsi będą mogli uczyć się i doskonalić jazdę na łyżwach pod okiem instruktorów. Dorośli w tym czasie mogą relaksować się w kawiarni.

Zimowy Narodowy to też miejsce dla fanów jazdy na rolkach, deskorolkach, longboardach, z myślą o których na parkingu PGE Narodowego (poziom -4) otworzy się największy w Warszawie kryty Skatepark.

Tych, którzy lubią muzyczne imprezy i chcą w nietypowy sposób spędzić wieczór, w każdy weekend Zimowy Narodowy zaprasza na „Disco Lodowisko”, czyli połączenie klubowej imprezy z DJ-ami i jazdy na łyżwach. A to tylko jedna z imprez, które w ciągu zimowych miesięcy odbywają się na Zimowym Narodowym i 7. edycja nie będzie wyjątkiem.

Zimowy Narodowy 2019 będzie można odwiedzać aż do niedzieli, 8 marca 2020. Podczas ubiegłorocznej edycji Zimowy Narodowy odwiedziło ponad 550 tysięcy osób.

Zimowy Narodowy - bilety za 1 zł: od kiedy i na czym polega akcja na Black Friday?

Zimowy Narodowy 2019/2020 - cennik, godziny otwarcia i atrakcje [INFORMATOR]

Jak na razie nie są jeszcze znane godziny otwarcia i szczegółowy cennik na Zimowy Narodowy 2019. Prawdopodobnie wszystkie informacje poznamy już w ciągu najbliższych kilku tygodni. W poprzednim sezonie zjazd z górki lodowej kosztował około 5 zł, a jedna tura na lodowisku kosztowała około 16 zł. Obowiązywały także różne zniżki i karnety, dlatego jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne komunikaty od organizatorów Zimowego Narodowego 2019. Cennik, godziny otwarcia i inne informacje zostaną udostępnione na oficjalnej stronie internetowej.

Zimowe atrakcje na płycie PGE Narodowego, takie jak lodowiska, górka lodowa czy curling, zachęcają do aktywnego spędzania czasu, ale Zimowy Narodowy jest czymś więcej. To trwające kilka miesięcy unikalne wydarzenie, które łączy ludzi o różnych zainteresowaniach i w różnym wieku, podczas którego nie tylko można zadbać o zdrowie i odporność uprawiając sporty zimowe, ale przede wszystkim przyjemnie spędzić czas z rodziną i znajomymi.

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP