Zamknij

Zimowy Narodowy 2020/21 - kiedy otwarcie i czy będzie w tym roku lodowisko?

19.10.2020 09:39
Zimowy Narodowy 2020/21 - kiedy otwarcie i czy będzie w tym roku lodowisko?
fot. Adam Burakowski/REPORTER/EASTNEWS

Otwarcie Zimowego Narodowego 2020/2021, lodowiska i Zimowego Miasteczka to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów zimowych sportów. W związku z tym już teraz pojawiają się pytania dotyczące tego, czy w tym roku Zimowy Narodowy w ogóle będzie czynny. Szczegóły zamieszczamy poniżej.

Zimowy Narodowy 2020/21 - kiedy otwarcie lodowiska i Zimowego Miasteczka? Czy w tym roku w ogóle powstanie Zimowy Narodowy? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o nowym sezonie 2020/21 na Zimowym Narodowym.

Zimowy Narodowy 2020/21 - kiedy otwarcie i czy będzie w tym roku lodowisko?

Informacje na temat tego, kiedy otwarcie Zimowego Narodowego 2020/21, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów zimowych sportów. Nic dziwnego, w końcu rokrocznie lodowisko i Zimowe Miasteczko na Stadionie PGE Narodowym cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, czy w tym roku Zimowy Narodowy wystartuje. Wszystko oczywiście z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie, a wraz z nią pojawieniu się wielu obostrzeń i zaleceń. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Zimowy Narodowy - co się będzie działo na PGE Narodowym w Warszawie 2020/21?

Wiadomo, że obecnie na PGE Narodowym w Warszawie powstaje szpital polowy dla chorych na COVID-19. Jego przygotowanie zlecił premier Mateusz Morawiecki - potwierdził gość Radia ZET Michał Dworczyk.  

Szpital nie jest budowany na płycie Stadionu Narodowego, a w pomieszczeniach konferencyjnych. Jak mówił Dworczyk, w jednej sali ma znaleźć się ok. 250-300 łóżek. Łącznie stadion ma pomieścić na razie 500 łózek, w tym 50 OIOM-owych z możliwością rozszerzenia tego zaplecza do 1 tysiąca. Więcej na ten temat można znaleźć w linku poniżej.

Szpital polowy na Stadionie Narodowym jeszcze w tym tygodniu

RadioZET.pl