Zamknij

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać serial? [TV, ONLINE]

Jolanta Waligóra
09.12.2019 09:59
Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać serial? [TV, ONLINE]
fot. Youtube/TVP VOD

"Ziuk. Młody Piłsudski" to nowy serial Telewizji Polskiej, który zadebiutuje na ekranie 11 listopada 2019 - wtedy też wyemitowany zostanie odcinek pilotażowy. Na kolejne epizody jednak widzowie będą musieli trochę poczekać. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Ziuk. Młody Piłsudski" i gdzie oglądać nowy serial TVP w telewizji oraz online.

"Ziuk. Młody Piłsudski" - kiedy oglądać serial online i w TV? O której godzinie transmisja? Gdzie obejrzeć nowy serial TVP? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Ziuk. Młody Piłsudski" online i w TV.

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy oglądać serial i o której godzinie w TV? 

Premiera serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" odbyła się w poniedziałek, 11 listopada 2019 o godzinie 20:20 w TVP. Wtedy też po raz kolejny wyemitowany został odcinek pilotażowy serialu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że specjalny odcinek nowego serialu Jedynki "Ziuk. Młody Piłsudski" po raz pierwszy wyemitowany został rok temu - również w Święto Niepodległości o godzinie 17:20 w TVP. Średnia widownia tej emisji wyniosła 1,52 mln osób.

Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP i gdzie oglądać?

Na kolejne odcinki "Ziuk. Młody Piłsudski"widzowie musieli trochę poczekać. Na szczęście dokładna data emisji nowych epizodów jest już znana. Serial "Ziuk. Młody Piłsudski" w TVP będzie można oglądać co tydzień w niedzielę o godzinie 20:15, poczynając od 8 grudnia.  

Ziuk. Młody Piłsudski ONLINE. Gdzie oglądać serial w internecie?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat możliwości obejrzenia serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" online. Produkcję TVP będzie można obejrzeć na specjalnej platformie internetowej Vod.tvp.pl.

Akcja serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" rozpoczyna się w 1887 roku, kiedy Piłsudski zostaje aresztowany pod zarzutem udziału w spisku na życie cara. Bohater ma wówczas 19 lat. Liczący trzynaście odcinków serial zakończy się w momencie, kiedy OB przeprowadza słynną akcję pod Bezdanami w 1908 roku, kiedy Piłsudski ma 40 lat.

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy premiera serialu TVP, kto zagra i o czym będzie? [OBSADA] 

RadioZET.pl/JW