Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać serial? [TV, ONLINE]

07.11.2019 11:27

"Ziuk. Młody Piłsudski" to nowy serial Telewizji Polskiej, który zadebiutuje na ekranie 11 listopada 2019 - wtedy też wyemitowany zostanie odcinek pilotażowy. Na kolejne epizody jednak widzowie będą musieli trochę poczekać. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Ziuk. Młody Piłsudski" i gdzie oglądać nowy serial TVP w telewizji oraz online.

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać serial? [TV, ONLINE] fot. Youtube/TVP VOD

"Ziuk. Młody Piłsudski" - kiedy oglądać serial online i w TV? O której godzinie transmisja? Gdzie obejrzeć nowy serial TVP? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Ziuk. Młody Piłsudski" online i w TV.

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy oglądać serial i o której godzinie w TV? 

Premiera serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" odbędzie się w poniedziałek, 11 listopada 2019 o godzinie 20:20 w TVP. Wtedy też po raz kolejny wyemitowany zostanie odcinek pilotażowy serialu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że specjalny odcinek nowego serialu Jedynki "Ziuk. Młody Piłsudski" po raz pierwszy wyemitowany został rok temu - również w Święto Niepodległości o godzinie 17:20 w TVP. Średnia widownia tej emisji wyniosła 1,52 mln osób.

Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP i gdzie oglądać?

Na kolejne odcinki "Ziuk. Młody Piłsudski"widzowie będą jednak musieli trochę poczekać. Dokładna data emisji nowych epizodów nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że będzie można je oglądać na przełomie listopada i grudnia 2019 roku. Jak wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualne Media, serial "Ziuk. Młody Piłsudski" w TVP prawdopodobnie będzie można oglądać co tydzień w niedzielę po godzinie 20:00, tuż po zakończeniu trzeciego sezonu "Wojennych dziewczyn".  

Ziuk. Młody Piłsudski ONLINE. Gdzie oglądać serial w internecie?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat możliwości obejrzenia serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" online. Produkcję TVP będzie można obejrzeć na specjalnej platformie internetowej Vod.tvp.pl.

Akcja serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" rozpoczyna się w 1887 roku, kiedy Piłsudski zostaje aresztowany pod zarzutem udziału w spisku na życie cara. Bohater ma wówczas 19 lat. Liczący trzynaście odcinków serial zakończy się w momencie, kiedy OB przeprowadza słynną akcję pod Bezdanami w 1908 roku, kiedy Piłsudski ma 40 lat.

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy premiera serialu TVP, kto zagra i o czym będzie? [OBSADA] 

RadioZET.pl/JW

Oceń