Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP i gdzie oglądać?

07.11.2019 12:27

Ile odcinków ma "Ziuk. Młody Piłsudski"? Premiera długo wyczekiwanego serialu odbędzie się 11 listopada 2019, kiedy to wyemitowany zostanie odcinek pilotażowy. Kolejne odcinki produkcji będzie można oglądać za około miesiąc. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków liczy serial "Ziuk. Młody Piłsudski".

Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP i gdzie oglądać? fot. Youtube/TVP VOD

"Ziuk. Młody Piłsudski" - ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać nowe odcinki produkcji i kiedy premiera? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje o nowym serialu i sprawdzamy, ile odcinków ma "Ziuk. Młody Piłsudski".

Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP?

Informacje na temat tego, ile odcinków ma "Ziuk. Młody Piłsudski", szczególnie interesują wiele osób. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na ten temat zostały ujawnione. Wiadomo, że serial TVP "Ziuk. Młody Piłsudski" będzie składać się z trzynastu odcinków.

Pilotażowy pierwszy odcinek "Ziuk. Młody Piłsudski" wyemitowany zostanie w Telewizji Polskiej w poniedziałek, 11 listopada, czyli w Narodowe Święto Niepodległości. Premierowy epizod będzie można oglądać o godzinie 20:20. Kolejne odcinki serialu natomiast, według nieoficjalnych informacji, mają zostać pokazane w TVP na przełomie listopada i grudnia 2019 roku.

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać serial? [TV, ONLINE]

Serial Ziuk. Młody Piłsudski - gdzie oglądać?

Nowy serial "Ziuk. Młody Piłsudski" będzie można oglądać na antenie Telewizji Polskiej, a dokładniej w TVP1. Dodatkowo osoby, które nie będą miały okazji obejrzenia kolejnych epizodów w telewizji, będą mogły to zrobić online poprzez specjalną internetową platformę TVP: vod.tvp.pl.

Nowy serial TVP opowiada o grupie spiskowców walczących z caratem na przełomie XIX i XX wieku. Głównym bohaterem jest młody Józef Piłsudski i jego najbliżsi przyjaciele - późniejsi premierzy i prezydenci. Akcja toczy się w Wilnie, Petersburgu, Łodzi, Warszawie i Krakowie. Kostiumowy serial ma charakter sensacyjno-przygodowy. Rozpoczyna się od zamachu na cara Aleksandra II w Petersburgu w roku 1881, a kończy w roku 1908 napadem na pociąg w podwileńskich Bezdanach, dokonanym przez przyszłego Marszałka Polski i jego tytułowych bojowców - brzmi oficjalny opis produkcji telewizyjnej. 

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy premiera serialu TVP, kto zagra i o czym będzie? [OBSADA] 

RadioZET.pl/JW

Oceń