Zamknij

Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP i gdzie oglądać?

Jolanta Waligóra
09.12.2019 09:53
Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP i gdzie oglądać?
fot. Youtube/TVP VOD

Ile odcinków ma "Ziuk. Młody Piłsudski"? Premiera długo wyczekiwanego serialu odbyła się 11 listopada 2019, kiedy to wyemitowany został odcinek pilotażowy. Kolejne odcinki produkcji można oglądać od początku grudnia. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków liczy serial "Ziuk. Młody Piłsudski".

"Ziuk. Młody Piłsudski" - ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać nowe odcinki produkcji i kiedy premiera? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje o nowym serialu i sprawdzamy, ile odcinków ma "Ziuk. Młody Piłsudski".

Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP?

Informacje na temat tego, ile odcinków ma "Ziuk. Młody Piłsudski", szczególnie interesują wiele osób. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na ten temat zostały ujawnione. Wiadomo, że serial TVP "Ziuk. Młody Piłsudski" będzie składać się z trzynastu odcinków.

Pilotażowy pierwszy odcinek "Ziuk. Młody Piłsudski" wyemitowany został w Telewizji Polskiej w poniedziałek, 11 listopada, czyli w Narodowe Święto Niepodległości. Premierowy epizod można było oglądać o godzinie 20:20. Kolejne odcinki serialu natomiast emitowane będą co tydzień w niedzielę, poczynając od 8 grudnia.

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać serial? [TV, ONLINE]

Serial Ziuk. Młody Piłsudski - gdzie oglądać?

Nowy serial "Ziuk. Młody Piłsudski" będzie można oglądać na antenie Telewizji Polskiej, a dokładniej w TVP1. Dodatkowo osoby, które nie będą miały okazji obejrzenia kolejnych epizodów w telewizji, będą mogły to zrobić online poprzez specjalną internetową platformę TVP: vod.tvp.pl.

Nowy serial TVP opowiada o grupie spiskowców walczących z caratem na przełomie XIX i XX wieku. Głównym bohaterem jest młody Józef Piłsudski i jego najbliżsi przyjaciele - późniejsi premierzy i prezydenci. Akcja toczy się w Wilnie, Petersburgu, Łodzi, Warszawie i Krakowie. Kostiumowy serial ma charakter sensacyjno-przygodowy. Rozpoczyna się od zamachu na cara Aleksandra II w Petersburgu w roku 1881, a kończy w roku 1908 napadem na pociąg w podwileńskich Bezdanach, dokonanym przez przyszłego Marszałka Polski i jego tytułowych bojowców - brzmi oficjalny opis produkcji telewizyjnej. 

Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy premiera serialu TVP, kto zagra i o czym będzie? [OBSADA] 

RadioZET.pl/JW