Zamknij

Żmijowisko - gdzie i kiedy oglądać nowy serial online i w telewizji?

Jolanta Waligóra
04.11.2019 11:15
Żmijowisko - gdzie i kiedy oglądać nowy serial online i w telewizji?
fot. Youtube/CANAL Plus Polska

Gdzie obejrzeć serial "Żmijowisko"? Informacji dotyczące daty emisji nowej produkcji w telewizji oraz źródła internetowego, poprzez który można obejrzeć serial legalnie, szuka wielu jego fanów. Sprawdzamy informacje na temat możliwości obejrzenia "Żmijowiska" online i w TV.

"Żmijowisko" - ONLINE. Gdzie obejrzeć nowy serial w internecie? Czy istnieje jakiekolwiek legalne i darmowe źródło? Kiedy oglądać produkcję w telewizji, o której godzinie i na jakim kanale? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie obejrzeć serial "Żmijowisko" online i w TV.

Żmijowisko - gdzie obejrzeć serial w telewizji?

Informacje na temat tego, gdzie oglądać serial "Żmijowisko" w telewizji, szczególnie interesują wiele osób. Nowa produkcja emitowana jest na kanale CANAL+. Kolejne odcinki można oglądać raz w tygodniu, w każdą niedzielę, począwszy od 3 listopada 2019 roku. Nowe epizody tradycyjnie emitowane będą o godzinie 21:30. 

Żmijowisko - ile odcinków liczy serial i kiedy oraz gdzie oglądać?

Serial "Żmijowisko" powstał na podstawie powieści kryminalnej Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. W obsadzie produkcji występują m.in. Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura czy Piotr Zieliński.

Serial "Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii - brzmi oficjalny opis producenta.

Paweł Domagała i nowy singiel „Żmijowisko”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Żmijowisko ONLINE - gdzie oglądać serial w internecie?

Osoby, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorem, szukają w sieci informacji o możliwości obejrzenia serialu "Żmijowisko" online. Mamy bardzo dobre wiadomości - w internecie istnieje kilka legalnych źródeł, poprzez które można obejrzeć nową produkcję. 

Abonenci NC+ mają możliwość obejrzenia produkcji na specjalnej platformie NC+GO pod tym LINKIEM. To jednak nie wszystko - serial "Żmijowisko" w internecie można oglądać także za pośrednictwem platformy Player.pl.

TVN Player - cena. Ile kosztują pakiety w Player plus? [CENNIK]

RadioZET.pl/JW