Zamknij

Żmijowisko - ile odcinków liczy serial i kiedy oraz gdzie oglądać?

Jolanta Waligóra
04.11.2019 12:44
Żmijowisko - ile odcinków liczy serial i kiedy oraz gdzie oglądać?
fot. Youtube/CANAL Plus Polska

Ile odcinków ma "Żmijowisko"? Długo wyczekiwana premiera produkcji na podstawie powieści kryminalnej Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule odbyła się w niedzielę, 3 listopada 2019. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień. Sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Żmijowisko" i kiedy oraz gdzie oglądać nową produkcję.

"Żmijowisko" - ile odcinków? Kiedy oglądać nowy serial Canal+? O której godzinie transmisja? Gdzie obejrzeć online, a gdzie w TV? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków ma "Żmijowisko".

Żmijowisko - ile odcinków ma serial?

Wielu fanów serialu szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma "Żmijowisko". Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory stacja nie podała żadnych oficjalnych informacji dotyczących tego, ile odcinków liczyć będzie nowa produkcja. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek wiadomości w tej sprawie, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Serial Żmijowisko - kiedy i gdzie oglądać kolejne odcinki?

Długo wyczekiwana premiera serialu "Żmijowisko" odbyła się 3 listopada 2019. Kolejne odcinki natomiast będzie można oglądać raz w tygodniu, w każdą niedzielę. Serial emitowany będzie na kanale Canal+ o godzinie 21:30. 

Zagłosuj

Oglądasz serial "Żmijowisko"?

Liczba głosów:

Kolejne epizody będzie można obejrzeć także online. "Żmijowisko" dostępne będzie na specjalnej platformie NC+GO - dla abonamentów NC+ oraz na platformie Player.pl.

W obsadzie produkcji występują m.in. Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura czy Piotr Zieliński.

Serial "Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii - brzmi oficjalny opis producenta.

Żmijowisko - gdzie i kiedy oglądać nowy serial online i w telewizji?

RadioZET.pl/JW