Zamknij

Znaki - kiedy oglądać nowy serial w Polsacie i o czym jest? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
25.06.2019 10:36
Znaki - kiedy oglądać nowy serial w Polsacie i o czym jest? [OBSADA]
fot. mat.prasowe

"Znaki" to nowy serial, który od początku lipca 2019 roku będzie można oglądać w Telewizji Polsat. W obsadzie m.in. Andrzej Konopka, Helena Sujecka czy Helena Englert. Kto jeszcze zagra i o czym opowiadać będzie nowa produkcja? Szczegółowe informacje o serialu "Znaki" można znaleźć poniżej.

Serial "Znaki" - kiedy oglądać w Telewizji Polsat? O której godzinie transmisja? O czym opowiadać będzie nowa produkcja? Kto w obsadzie? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy najważniejsze informacje o serialu "Znaki".

Znaki - kiedy oglądać nowy serial w Polsacie i o której godzinie?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się, kiedy serial "Znaki" pojawi się w Telewizji Polsat - wszystkie informacje o emisji są już znane. Pierwszy odcinek będzie można oglądać we wtorek, 2 lipca w Polsacie o godzinie 20:05. Drugi epizod natomiast wyemitowany zostanie w tym samym dniu o 21:10. Kolejne odcinki serialu "Znaki" będzie można oglądać co tydzień - w każdy wtorek wyemitowane zostaną dwa epizody.

Serial Znaki - o czym będzie i kto zagra? [OBSADA]

Pewnego dnia ginie studentka w Górach Sowich. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku - brzmi opis serialu "Znaki".

W obsadzie serialu "Znaki", oprócz Andrzeja Konopki (jako komisarz Michał Trela), znaleźli się m.in.: Helena Sujecka (Starszy aspirant Adrianna Nieradka), Małgorzata Hajewska-Krzysztofik (Zofia Bławatska), Helena Englert (Agata Paszke), Karolina Owczarz (Martyna), Jasper Sołtysiewicz (Radek), Andrzej Mastalerz (Jonasz) czy Michał Czarnecki (Błażej Nieradka). 

Z kolei za reżyserię "Znaków" odpowiadają: Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński i Monika Filipowicz. Autorami scenariusza są: Przemysław Hoffmann, Błażej Przygodzki, Artur Kowalewski, Paulina Murawska oraz Wojciech Miłoszewski.

Historia w „Znakach” jest opowiedziana w sposób nieoczywisty i trzymający w napięciu. Dodatkowymi atutami serialu są również intrygujący krajobraz Gór Sowich, a także polska muzyka ludowa we współczesnej aranżacji, śpiewana przez Tulię – mówi dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.  

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW