Zamknij

Zniewolona - dlaczego nie ma odcinka w czwartek 15.08 i kiedy nowy odcinek?

Jolanta Waligóra
14.08.2019 14:13
Zniewolona - dlaczego nie ma odcinka w czwartek 15.08 i kiedy nowy odcinek?
fot. Archiwum TVP

Serial "Zniewolona" w czwartek 15 sierpnia nie zostanie wyemitowany. Na nowy epizod fani ukraińskiej produkcji kostiumowej będą musieli zatem poczekać. Szczegółowe informacje na temat tego, dlaczego nie ma odcinka "Zniewolonej" 15.08 i kiedy nowy odcinek, można znaleźć poniżej.

"Zniewolona" 15 sierpnia 2019 - dlaczego nie ma odcinka w czwartek? Kiedy i o której godzinie wyemitowany zostanie kolejny epizod ukraińskiego serialu kostiumowego w TVP? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, dlaczego nie ma "Zniewolonej" w czwartek 15.08.2019.

Zniewolona: aktorzy serialu przyjadą do Polski. Kiedy i gdzie się pojawią?

Dlaczego nie ma Zniewolonej w czwartek, 15 sierpnia?

Niektórych fanów popularnego serialu z pewnością zaskoczy fakt, że 15 sierpnia nie ma odcinka "Zniewolonej". W czwartek serial nie zostanie wyemitowany. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Co tydzień w czwartki o godzinie 20:35 w TVP1 można oglądać kolejne odcinki serialu "Ojciec Mateusz". 

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu

Serial "Zniewolona" natomiast emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Jedynym dniem, w którym nie można obejrzeć kolejnego odcinka ukraińskiej produkcji kostiumowej, jest właśnie czwartek, kiedy to emitowany jest "Ojciec Mateusz". Dodatkowo serial "Zniewolona" online dostępny jest na internetowej platformie TVP: vod.tvp.pl.

Zniewolona - kiedy oglądać kolejny 30. odcinek serialu TVP?

Nowy 30. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć dzień później, czyli w piątek, 16 sierpnia 2019 roku. Godzina transmisji nie ulegnie zmianie - kolejny epizod ukraińskiego serialu kostiumowego wyemitowany zostanie o 20:35.

Zniewolona, odc. 36: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP?

RadioZET.pl/JW