Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zniewolona - dlaczego nie ma odcinka w niedzielę 4.08.2019 i kiedy nowy odcinek?

02.08.2019 10:26

Serial "Zniewolona" w niedzielę 4 sierpnia nie zostanie wyemitowany w telewizji zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Na nowy odcinek ukraińskiej produkcji fani będą musieli zatem poczekać. Sprawdzamy, dlaczego 4.08.2019 nie ma odcinka "Zniewolonej" i kiedy kolejny odcinek.

Zniewolona - dlaczego nie ma odcinka w niedzielę 4.08.2019 i kiedy nowy odcinek? fot. PIXABAY

"Zniewolona" 4 sierpnia 2019 - dlaczego nie ma odcinka w niedzielę w TVP? Kiedy i o której wyemitowany zostanie kolejny epizod ukraińskiego serialu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy informacje o zmianach w transmisji "Zniewolonej" 04.08.2019.

Dlaczego nie ma Zniewolonej w niedzielę, 4 sierpnia?

Wszystkich fanów serialu z pewnością zaskoczy fakt, że 4 sierpnia nie ma odcinka "Zniewolonej". Serial w niedzielę nie zostanie wyemitowany w telewizji zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Dlaczego? Otóż 4 sierpnia, zamiast kolejnego odcinka ukraińskiej produkcji "Zniewolona", w TVP będzie można obejrzeć na żywo mecz siatkówki Serbia-Polska. Piłkarskie spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:20 i potrwa do około 22:30. Będzie to kolejny turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020.

Zniewolona - kiedy kolejny 26. odcinek serialu?

Nowy 26. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć dzień później, czyli w poniedziałek, 5 sierpnia 2019 roku. Godzina transmisji nie ulegnie zmianie - kolejny epizod ukraińskiego serialu kostiumowego wyemitowany zostanie o 20:35.

Zniewolona, odc. 26: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym szóstym odcinku?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

RadioZET.pl/JW

Oceń