Zamknij

Zniewolona - o czym jest nowy serial ukraiński i kto gra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Jolanta Waligóra
16.07.2019 11:02
Zniewolona - kiedy oglądać nowy serial w TVP i o czym jest? [OBSADA]
fot. PIXABAY

"Zniewolona" to nowy serial, którego premiera odbyła się na początku lipca. Ukraińską produkcję można oglądać w Telewizji Polskiej. Po raz pierwszy serial pokazany został podczas tegorocznego festiwalu w Cannes, a jego akcja rozrywa się w XIX wieku. Szczegółowe informacje o obsadzie "Zniewolonej" i streszczenie serialu, można znaleźć poniżej.

"Zniewolona" - OBSADA, STRESZCZENIE. Kiedy oglądać nowy serial TVP? O której godzinie transmisja? O czym będzie opowiadać serial? Kto zagra? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy wszystkie szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy oglądać serial "Zniewolona" i o czym będzie.

Zniewolona - ONLINE. Gdzie oglądać ukraiński serial w internecie? [VOD]

Serial Zniewolona - OBSADA. O czym jest i kto gra? [STRESZCZENIE]

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu

W roli głównej zobaczymy Katerinę Kovalchyk, która wcieli się w Katierinę Wierbickaję. Ponadto w obsadzie "Zniewolonej" m.in. Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan w roli Piotra Czerwińskiego i Olha Sumska. 

Zniewolona - ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP?

Zniewolona - kiedy i o której godzinie oglądać nowy serial w TVP?

Wiele osób, które chciałyby oglądać nową produkcję, szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy serial "Zniewolona" emitowany będzie w Telewizji Polskiej. Pierwszy epizod można było oglądać już 1 lipca w TVP1 o godzinie 20:35. Kolejne odcinki "Zniewolonej" natomiast emitowane będą w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek, sobotę i niedzielę.

Zniewolona - powtórki serialu. Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW