Zamknij

Zniewolona, odc. 11: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
06.11.2019 09:28
Zniewolona, odc. 11: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 11. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. Nowy epizod z pewnością wywoła wiele emocji - Lidia zaoferuje Aleksiejowi pieniądze na wykup ukochanej, a Grigorij zaprasza Natalię na wieczór do teatru. Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać? Przedstawiamy streszczenie 11. odc. "Zniewolonej".

"Zniewolona 11" - streszczenie odcinka. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy obejrzeć nowy epizod popularnego serialu TVP? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 11. odcinek "Zniewolonej".

Zniewolona, odc. 11 - STRESZCZENIE serialu

Streszczenie 11. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: 

Podczas zapoznania z przyszłą teściową Sofią Kosacz Katia ze zdenerwowania omdlewa. Lidia tymczasem oferuje Aleksiejowi pieniądze na wykup ukochanej. Stawia jednak warunek, którego mężczyzna nie może zaakceptować. Panicz postanawia zdobyć potrzebną kwotę w Kijowie. Grigorij zaprasza Natalię na wieczór do teatru. Dostrzega na widowni swojego ojca w towarzystwie kochanki - aktorki Łarisy. Wywołuje awanturę.

Zniewolona, odcinek 11 - kiedy oglądać kolejny odcinek serialu?

Kolejny 11. odc. "Zniewolonej" wyemitowany zostanie we wtorek, 12 listopada 2019 roku. Nowy epizod popularnego serialu TVP tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 21:05 w Telewizji Polskiej.

Zniewolona, odc. 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwunastym odcinku?

Osoby, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zniewolona"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW