Zamknij

Zniewolona, odc. 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwunastym odcinku?

Jolanta Waligóra
19.07.2019 10:49
Zniewolona, odc. 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwunastym odcinku?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 12. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie Aleksiej spotyka się z Żadanem, czyli chłopem, który sam wykupił się z niewoli. Okazuje się, że Aleksiej ma dla niego ciekawą ofertę biznesową, jednak podczas transakcji pojawiają się niemałe kłopoty. Co jeszcze się wydarzy? Streszczamy 12. odc. "Zniewolonej".

"Zniewolona", 12. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie zostanie wyemitowany nowy odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 12. odc. serialu "Zniewolona".

Zniewolona, odc. 13 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzynastym odcinku serialu?

Zniewolona, 12. odcinek - STRESZCZENIE serialu

Streszczenie 12. odc. "Zniewolonej" brzmi następująco: Aleksiej spotyka się w Kijowie z Żadanem, czyli chłopem, który sam wykupił się z niewoli. Aleksiej chce przedstawić mu ciekawą propozycję biznesową. Gdy dochodzi do zawarcia transakcji, Kosacz wysyła Czerwińskiemu wiadomość, prosząc o przygotowanie dokumentów dotyczących oswobodzenia Katii. Służba jest bardzo podekscytowana wydarzeniami. Przynaglona przez Grigorija Lidia proponuje wyższą kwotę za Wierbicką. Piotr jednak nie przyjmuje oferty. Lidia chwyta się ostatniej deski ratunku i oczernia Aleksieja przed Anną, która decyduje się wstrzymać sprzedaż Katii.

Zniewolona - ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Zniewolona, odc. 12 - kiedy i o której oglądać dwunasty odcinek?

Ukraiński serial kostiumowy emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Najbliższy odcinek 12. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w piątek, 19 lipca. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Zniewoloną" online, na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

Zniewolona - powtórki serialu. Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zniewolona"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW