Zamknij

Zniewolona, odc. 13 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzynastym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
19.07.2019 10:45
Zniewolona, odc. 13 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzynastym odcinku serialu?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 13. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie Aleksiej zdobywa pieniądze i przyjeżdża do Czerwińskich wykupić ukochaną. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli. Co jeszcze się wydarzy? Streszczamy 13. odc. "Zniewolonej".

"Zniewolona", 13. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie zostanie wyemitowany kolejny trzynasty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 13. odc. serialu "Zniewolona".

Zniewolona, odc. 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w szesnastym odcinku serialu?

Zniewolona, odc. 13: STRESZCZENIE serialu

Streszczenie 13. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Aleksiej zdobywa pieniądze i przyjeżdża do Czerwińskich wykupić ukochaną. Niestety do transakcji nie dochodzi. Katierina popada w rozpacz. Zachodzi w głowę, dlaczego matka chrzestna obraziła i przegnała Kosacza. Wylewa swoje żale Pawlinie, która próbuje ją pocieszać. Służka niechcący wygaduje się na temat losu rodziców dziewczyny.

Zniewolona, odc. 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwunastym odcinku?

Zniewolona, 13. odcinek - kiedy i o której oglądać nowy odcinek?

Ukraiński serial kostiumowy emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Najbliższy 13. odc. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w sobotę, 20 lipca. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Zniewoloną" online, na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

Zniewolona - powtórki serialu. Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

RadioZET.pl/JW