Zamknij

Zniewolona, odc. 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w szesnastym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
23.07.2019 09:36
Zniewolona, odc. 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w szesnastym odcinku serialu?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 16. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie trwają ostatnie przygotowania przed ślubem Grigorija i Natalii. Z kolei Katia oraz Aleksiej, którzy obmyśli plan wspólnej ucieczki, wyruszyli w drogę do Kijowa. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 16. odc. serialu "Zniewolona". 

"Zniewolona", 16. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie zostanie wyemitowany szesnasty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 16. odc. serialu "Zniewolona".

Zniewolona - o czym jest nowy serial ukraiński i kto gra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Zniewolona, odc. 16: streszczenie serialu

Streszczenie 16. odcinka "Zniewolonej" przedstawia się następująco: U Czerwińskich trwają ostatnie przygotowania przed ślubem Grigorija i Natalii. Wszyscy są poddenerwowani, ale najwięcej martwi się przyszła panna młoda. Z kolei Grigorij wciąż rozmyśla o Katii. Po uroczystości w cerkwi rozpoczyna się wesele. Anna niepokoi się nieobecnością swojej wychowanki. Tymczasem Katia i Aleksiej, którzy obmyślili wspólną ucieczkę, są już w drodze do Kijowa. Grigorij znajduje w pokoju Wierbickiej pozostawiony przez nią list. Na uczcie zjawia się kochanka Piotra, zaproszona przez niego, by zaśpiewała dla nowożeńców. Wzburzony syn mężczyzny rzuca się na niego z pięściami. Anna traci przytomność.

Zniewolona, odc. 17: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w siedemnastym odcinku serialu?

Zniewolona, 16, odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać?

Popularny ukraiński serial kostiumowy emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Nowy odc. 16 "Zniewolonej" będzie można obejrzeć we wtorek, 23 lipca. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Zniewoloną" online, na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

Zniewolona - powtórki serialu. Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW