Zamknij

Zniewolona, odc. 17: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w siedemnastym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
24.07.2019 13:30
Zniewolona, odc. 17: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w siedemnastym odcinku serialu?
fot. Vod.tvp.pl

Streszczenie 17. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie serialu umiera Anna Lwowna. Z kolei Sofia orientuje się, że jej syn uciekł z Katią. Para tymczasem dociera do Kijowa i zgodnie z planem bierze ślub w Ławrze Peczerskiej. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 17. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 17. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie zostanie wyemitowany siedemnasty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 17. odc. serialu "Zniewolona".

Zniewolona, odc. 17: streszczenie serialu

Streszczenie 17. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco - pod wpływem doznanego wstrząsu umiera Anna Lwowna. Weselnicy pogrążają się w żałobie. Upokorzona Łarysa w pośpiechu opuszcza posiadłość Czerwińskich. Grigorij, który o tragedię obwinia ojca, jeszcze raz wywołuje awanturę. Z kolei Sofia orientuje się, że jej syn uciekł z Katią. Kontaktuje się z Nikołajem, ale ten wymyśla plan, by jak najdłużej chronić kochanków. Piotr udaje się do gospody, gdzie topi smutki w alkoholu. W tym czasie Grigorij wyrusza na poszukiwania Katii. Zajeżdża najpierw do domu Kosaczów. Tam odkrywa list z adresem cerkwi, do której uciekinierzy pojechali. Tropieni przez miejscową żandarmerię, Katia i Aleksiej docierają do Kijowa. Zgodnie z planem pobierają się w Ławrze Peczerskiej.

Zniewolona, odc. 18: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w osiemnastym odcinku serialu?

Zniewolona, 17. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać?

Ukraiński serial kostiumowy emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Nowy odc. 17 "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w środę, 24 lipca. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Zniewoloną" online, na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

Zniewolona, odc. 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w szesnastym odcinku serialu?

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zniewolona"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW