Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zniewolona, odc. 18: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w osiemnastym odcinku serialu?

25.07.2019 08:35

Streszczenie 18. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W tym epizodzie Grigorij Czerwiński odnajdzie Aleksieja i Katierinę. Z kolei Kosacz trafia do więzienia, a Grigorij znów jest nachodzony przez rzekomego kolegę z wojska. Co jeszcze się wydarzy? Streszczamy odc. 18. serialu "Zniewolona".

Zniewolona, odc. 18: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w osiemnastym odcinku serialu? fot. vod.tvp.pl

"Zniewolona", 18. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie zostanie wyemitowany osiemnasty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 18. odc. serialu "Zniewolona".

Zniewolona, sezon 2 - kiedy nowe odcinki ukraińskiego serialu i czy będzie 2. seria?

Zniewolona, odc. 18: streszczenie serialu

Streszczenie odcinka 18. "Zniewolonej" brzmi następująco: Grigorij Czerwiński odnajduje Aleksieja i Katierinę w Kijowie. Para jednak zdążyła już się pobrać. Z kolei Kosacz trafia do więzienia, a Wierbickiej dostaje się w drodze powrotnej. Domownicy są przekonani, że kobieta zostanie ukarana chłostą. Ku ich zaskoczeniu to Halina staje się ofiarą gniewu Grigorija. Jaszka poddaje ją torturom pod pręgierzem. Katia natomiast trafia do chłodnej komórki. Z powodu słów Grigorija czuje się winna śmierci Anny. Pawlina robi, co w jej mocy, by wypuszczono Wierbicką z zamknięcia. Grigorij znów jest nachodzony przez rzekomego kolegę z wojska. Szantażysta żąda pieniędzy w zamian za nieujawnianie, iż ten ukradł wszystkie ordery.

Zniewolona, odc. 19: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dziewiętnastym odcinku serialu?

Zniewolona, 18. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać?

Ukraiński serial kostiumowy emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Nowy odc. 18. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w piątek, 26 lipca. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Zniewoloną" online, na internetowej platformie vod.tvp.pl.  

Zniewolona, odc. 17: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w siedemnastym odcinku serialu?

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW

Oceń