Zamknij

Zniewolona, odc. 19: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dziewiętnastym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
25.07.2019 08:31
Zniewolona, odc. 19: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dziewiętnastym odcinku serialu?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 19. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie Halka z rozkazu Grigorija zostaje prawie zachłostana na śmierć. Z kolei Aleksiej przebywa w więzieniu. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 19. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 19. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dziewiętnasty odcinek produkcji? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 19. odc. serialu "Zniewolona". 

Zniewolona, odc. 19: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu?

Streszczenie odcinka 19. "Zniewolonej" brzmi następująco: Halka, która miała pilnować Katieriny, z rozkazu Grigorija zostaje zachłostana niemal na śmierć. Z kolei Aleksiej - za kradzież pańszczyźnianej chłopki - przebywa w więzieniu. W tej samej celi siedzi Reszetnikow, kolega Grigorija z wojska. To właśnie od niego Kosacz dowiaduje się, że młody Czerwiński sam postrzelił się w nogę, a ordery zabrał zabitemu oficerowi.

Zniewolona, odc. 18: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w osiemnastym odcinku serialu?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

Zniewolona - o czym jest nowy serial ukraiński i kto gra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Zniewolona, 19. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać?

Odcinek 19. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w sobotę, 27 lipca. Nowy odcinek serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20:35. Przypomnijmy, że serial emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Teleman.plJW