Zamknij

Zniewolona, odc. 20: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym odcinku serialu?

Paweł Żurek
26.07.2019 15:44
Zniewolona, odc. 20: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w  dwudziestym odcinku serialu?
fot. TVP screen

Streszczenie 20. odcinka "Zniewolonej" znajdziecie poniżej. W nowym epizodzie serialu Aleksiej podejrzewa, że to jego Katierina została okrutnie wychłostana. Urządza w domu Czerwińskich awanturę, nazywając Grigorija tchórzem i złodziejem. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 20. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 20. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać kolejny, dwudziesty odcinek produkcji? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 20 odc. serialu "Zniewolona". 

Zniewolona, odc. 20: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu?

Streszczenie odcinka 20. "Zniewolonej" brzmi następująco: Aleksiej myśli, że to jego Katierina została okrutnie wychłostana. Urządza w domu Czerwińskich awanturę, nazywając Grigorija tchórzem i złodziejem. Ten wyzywa Kosacza na pojedynek. Na prośbę Sofii Katia prosi ukochanego, by więcej się z nią nie widywał.

Zniewolona, odc. 19: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dziewiętnastym odcinku serialu?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

Zniewolona - o czym jest nowy serial ukraiński i kto gra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Zniewolona, 20. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać?

Odcinek 20. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w niedzielę, 28 lipca o 20:15 na TVP 1. Dzień wcześniej, w sobotę 27.07, można obejrzeć 19. odcinek serialu, który zostanie wyemitowany o godzinie 20:35.

Przypomnijmy, że serial emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20:35 oraz w niedzielę o 20:15.

Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ