Zamknij

Zniewolona, odc. 21: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym pierwszym odcinku serialu?

Paweł Żurek
29.07.2019 15:39
Zniewolona, odc. 21: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dziewiętnastym odcinku serialu?
fot. TVP

Streszczenie 21. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie zobaczymy jak Aleksiej (Aleksiej Jarowenko) i Grigorij (Michaił Gawryłow) na wypadek śmierci muszą napisać list, że z własnej woli popełnili samobójstwo. Co jeszcze wydarzy się w "Zniewolonej" i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 21. odc. serialu.

"Zniewolona", 21. odcinek - STRESZCZENIE. Sprawdzamy, co tym razem wydarzy się na ekranach:

  • Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu?
  • Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dziewiętnasty odcinek produkcji?

Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 21. odc. serialu "Zniewolona". 

Zniewolona - ONLINE. Gdzie oglądać ukraiński serial w internecie? [VOD]

Zniewolona, odc. 21: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu?

W 21. odcinku serialu "Zniewolona" zobaczymy, że Aleksieja (Aleksiej Jarowenko) i Grigorija (Michaił Gawryłow), którzy na wypadek śmierci muszą napisać list, że z własnej woli popełnili samobójstwo. W Rosji pojedynki były bowiem zabronione.

Grigorij w noc przed pojedynkiem próbuje uspokoić nerwy zabawą w domu gry. Nikołaj i Natalia jadą o świcie do majątku Kosaczów, żeby jeszcze raz przekonać Aleksieja do ugody. Natalia nie chce stracić niedawno poślubionego męża, Nikołaj przyjaciela. Aleksiej nie stawia się na miejscu pojedynku. Co się stało z honorowym, rzetelnym Aleksiejem?

Zniewolona, odc. 18: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w osiemnastym odcinku serialu?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

Zniewolona - o czym jest nowy serial ukraiński i kto gra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Zniewolona, 21. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać?

Odcinek 21. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 29 lipca o godzinie 20:15. Przypomnijmy, że serial emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ