Zamknij

Zniewolona, odc. 22: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym drugim odcinku serialu?

Paweł Żurek
30.07.2019 13:46
Zniewolona, odc. 22: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dziewiętnastym odcinku serialu?
fot. TVP

Streszczenie 22. odcinka "Zniewolonej" znajdziecie można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie Aleksiej został znaleziony martwy w starym młynie. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 22. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 22. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu pokazywanym w TVP? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwudziesty drugi odcinek produkcji? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 22. odc. serialu "Zniewolona".

>> Zniewolona - ONLINE. Gdzie oglądać ukraiński serial w internecie? [VOD] 

Zniewolona, odc. 22: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu?

Streszczenie odcinka 22. "Zniewolonej" brzmi następująco:  Aleksiej (Aleksiej Jarowenko) zostaje znaleziony martwy w starym młynie. Znaleziono przy nim list pożegnalny, w którym napisał, że zabił się chcąc naprawić krzywdę, jaką wyrządził Czerwinskim i zmyć z siebie hańbę.

Śledczy podejrzewa jednak morderstwo. Kto zabił Aleksieja? Czy stał za tym Grigorij (Michaił Gawryłow)? Jakie zdanie ma na ten temat szaleńczo zakochana w Aleksieju Lidia (Ksenia Miszina)? Co myśli o śmierci ukochanego Katia (Katerina Kowalczuk)? Dziewczyna jest zrozpaczona po śmierci Aleksieja! Do tego wszystko wskazuje na to, że wkrótce urodzi jego dziecko...

>> Zniewolona, odc. 21: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym pierwszym odcinku serialu?

Serial "Zniewolona" to rozgrywający się w XIX wieku ukraiński serial kostiumowy, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. 

O czym jest serial? Oto jak opisują go producenci: Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

>> Zniewolona - o czym jest nowy serial ukraiński i kto gra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Zniewolona, 22. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać?

Odcinek 22. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć we wtorek 30 lipca. Nowy odcinek serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20:35. Przypomnijmy, że serial emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

Zniewolona, odc. 24: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym czwartym odcinku?

RadioZET.pl/teleman.pl/telemagazyn.pl/PZ