Zamknij

Zniewolona, odc. 24: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym czwartym odcinku?

Jolanta Waligóra
01.08.2019 11:19
Zniewolona, odc. 24: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym czwartym odcinku?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 24. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu Katierina poznaje swojego ojca. Dziewczyna pragnie zbudować relację z tatą, a jednocześnie przeciwstawia się Czerwińskiemu, który chce ją sprzedać. Co jeszcze się wydarzy? Streszczamy 24. odc. "Zniewolonej".

"Zniewolona", 24. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwudziesty czwarty odcinek produkcji? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 24. odc. serialu "Zniewolona". 

Zniewolona, odc. 24: STRESZCZENIE serialu

Streszczenie 24. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Katierina poznaje swojego ojca, który z rodziną został zesłany na Sybir przez Annę Lwowną. Dziewczyna pragnie zbudować relacje z odnalezionym rodzicem. Jednocześnie próbuje przeciwstawić się Piotrowi Czerwińskiemu, który po raz drugi usiłuje ją sprzedać. Grigorij chce przekonać ojca, by tego nie robił. Katia w zamian za swoją wolność proponuje gospodarzowi fortepian, który odziedziczyła. Tymczasem Czerwiński zamierza wystawić ją na licytacji i liczy na dobrą cenę za ładną i wykształconą poddaną.

Zniewolona - o czym jest nowy serial ukraiński i kto gra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

Zniewolona, odc. 25: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym piątym odcinku?

Zniewolona, odcinek 24 - kiedy i o której oglądać serial?

Odcinek 24. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w piątek, 2 sierpnia. Nowy odcinek serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20:35. Przypomnijmy, że serial emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW