Zamknij

Zniewolona, odc. 25: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym piątym odcinku?

Jolanta Waligóra
02.08.2019 09:36
Zniewolona, odc. 25: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym piątym odcinku?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 25. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu Katierina zostaje osadzona w lochu, a stamtąd wysłana do ciężkiej pracy w polu. Z kolei Lidia próbuje wydobyć od dziewczyny szczegóły jej związku z Aleksiejem. Co jeszcze się wydarzy? Streszczamy 25. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 25. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwudziesty piątek odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 25. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona - ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP?

Zniewolona, odc. 25 - streszczenie serialu

Streszczenie 25. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Katierina zostaje osadzona w lochu, a stamtąd wysłana do ciężkiej pracy w polu. Z kolei Natalia, zgodnie z obietnicą złożoną Grigorijowi, negocjuje w sprawie dziewczyny z Lidią i ojcem. Niestety nie przynosi to oczekiwanego rezultatu. Tymczasem Piotr sugeruje Aleksandrowi, ze niewolnica może zagrozić małżeństwu młodych. Ojciec Katii, Stepan, angażuje się w wiejską działalność konspiracyjną i dołącza do organizacji Ziemia i Wolność. Aleksandr proponuje Grigorijowi objęcie kupionego przez siebie majątku pod Jekaterynosławem. Nie chcąc opuszczać Czerwinki, mężczyzna odmawia. Wieczorem wycieńczona Katierina staje przed obliczem Lidii. Ta próbuje wydobyć od dziewczyny szczegóły jej związku z Aleksiejem. Pokazuje Czerwińskiej portret, na którym widnieje z Kosaczem i dzieckiem, twierdząc, że to ona jest teraz jego żoną.

Zniewolona, odc. 24: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym czwartym odcinku?

Zniewolona, odcinek 25 - kiedy i o której oglądać w TVP?

Odcinek 25. "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w sobotę, 3 sierpnia. Nowy odcinek serialu tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:35.

Zniewolona, odc. 26: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym szóstym odcinku?

Ukraiński serial kostiumowy emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20:35 oraz w niedzielę o 20:15 (wyjątkiem są czwartki). Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW