Zamknij

Zniewolona, odc. 26: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym szóstym odcinku?

Jolanta Waligóra
02.08.2019 09:28
Zniewolona, odc. 26: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym szóstym odcinku?
fot. Vod.tvp.pl

Streszczenie 26. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie Natalia stara się przekonać Grigorija do zażycia morfiny. Z kolei Lidia popada w obłęd i zaczyna opiekować się spalonym portretem Aleksieja, traktując go jak żywego człowieka. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 26. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 26. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwudziesty szósty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 26. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP?

Zniewolona, odcinek 26 - streszczenie serialu

Streszczenie 26. odc. "Zniewolonej" brzmi następująco: Natalia stara się przekonać Grigorija do zażycia morfiny, która ma opinię doskonałego lekarstwa. Mężczyzna ulega namowom, a pod wpływem działania substancji  doznaje halucynacji i zamiast swojej żony widzi Katię. Daje się ponieść namiętności. Z kolei Zachar przynosi do chaty Jarosławy i Pawła mocno pobitą Katię. Gospodyni ratuje chorą, pojąc ją ziołami. Dzięki kuracji odzyskuje ona siły. Lidia popada w obłęd i zaczyna opiekować się spalonym portretem Aleksieja, traktując go jak żywego człowieka. Kobieta urządza kolację, na którą zaprasza Sofię. Odgrywa przed gościem scenę znęcania się nad Katią. Okazuje się, że Halina jest w ciąży z Jakowem. Mężczyzna szuka sposobu na jej uwolnienie. Piotr wyjeżdża z Łarisą do Paryża, a majątek postanawia zostawić pod opieką syna. Grigorij cieszy się na tę wiadomość, tym bardziej, że Natalia spodziewa się dziecka.

Zniewolona, odc. 28: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym ósmym odcinku?

Zniewolona, odc. 26 - kiedy i o której oglądać nowy odcinek w TVP?

Odcinek 26. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w niedzielę, 4 sierpnia. Nowy odcinek serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20:15.

Zniewolona, odc. 25: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym piątym odcinku?

Przypomnijmy, że serial emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW