Zamknij

Zniewolona, odc. 28: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym ósmym odcinku?

Jolanta Waligóra
06.08.2019 08:51
Zniewolona, odc. 28: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym ósmym odcinku?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 28. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu Katia ma zostać matką chrzestną córeczki Jarosławy. Z kolei podczas dożynek w posiadłości Czerwińskich wybucha bunt. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 28. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 28. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwudziesty ósmy odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 28. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona, odc. 29: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Zniewolona, odcinek 28 - streszczenie serialu

Streszczenie 28. odcinka "Zniewolonej" przedstawia się następująco: Katia ma zostać matką chrzestną córeczki Jarosławy. Natalia chciałaby urządzić pokoik dla dziecka, lecz Grigorij nie wykazuje żadnego entuzjazmu. Z kolei chłopi pisze skargę, wskazując na wszystkie okrucieństwa Lidii Szefer. Nikołaj przekazuje pismo marszałkowi szlachty, który wzywa dziedziczkę na rozmowę. Halina wykrada Łukjanowi notatnik i przekazuje go Jakowowi. Ten jednak fałszuje zapiski. Tymczasem trwają przygotowania do dożynek. Korzystając z zamieszania, Katierina idzie na grób Aleksieja. Nakrywa ją tam Lidia i wściekła nakazuje żywcem zakopać dziewczynę w ziemi. Podczas dożynek w posiadłości Czerwińskich wybucha bunt. Grigorij, próbując uspokoić włościan, za sytuację obwinia Jakowa. Wśród ludności rozchodzi się plotka, że Lidia zakopała żywcem Wierbicką. Chłopi mordują Zachara i podpalają dom, w którym ukryła się ich pani. Stiepan chce zginąć razem z nią. Zostaje wyprowadzony przez Nazara, ale w wyniku poparzeń umiera.

Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Zniewolona, odc. 28 - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

28. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć we wtorek, 6 sierpnia. Nowy epizod tradycyjnie wyemitowany zostanie w TVP1 o godzinie 20:35.

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu

Przypomnijmy, że serial "Zniewolona" emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15 (wyjątkiem są czwartki). Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW