Zamknij

Zniewolona, odc. 29: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
07.08.2019 09:20
Zniewolona, odc. 29: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 29. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu odbywa się interwencja w majątku Szeffer. Z kolei Katierina dowiaduje się, że Aleksiej nie popełnił samobójstwa, ale został zamordowany. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 29. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 29. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwudziesty dziewiąty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 29. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Zniewolona, odc. 29 - streszczenie serialu

Streszczenie odcinka 29. "Zniewolonej" brzmi następująco: Poinformowani o zamieszkach żandarmi interweniują w majątku Szeffer. Na miejsce przybywa wysłany przez marszałka Nikołaj. Do Nikołaja i Sofii dociera informacja o śmierci Katii. Student i młynarz spotykają rzekomą denatkę w starym młynie. Okazuje się, ze Zachar nie wykonał polecenia pani. Katierina dowiaduje się, że Aleksiej nie popełnił samobójstwa, lecz został zamordowany. Wkrótce do schronienia Wierbickiej wdzierają się policjanci. Dziewczynie udaje się schować na stryszku. Grigorij publicznie chłoszcze Jakowa. Orysia w kuźni natrafia na ciężko poparzonego Nazara. Odnajdują ich tam stróże prawa. Kobieta kłamie, by ratować rannego. Podczas rewizji Grigorij znajduje w pokoju Jakowa pieniądze. Przywraca mężczyznę do służby, lecz na surowych warunkach. Dowiedziawszy się o śmierci Katii, Czerwiński jedzie na jej grób. Gdy spotyka ją tam żywą, traci przytomność.

Zniewolona - powtórki serialu. Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

Streszczenie, 29. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać?

Odcinek 29. "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w środę, 7 sierpnia. Nowy epizod tradycyjnie będzie można obejrzeć w TVP1 o godzinie 20:35.

Zniewolona, odc. 30: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym odcinku serialu?

Przypomnijmy, że serial "Zniewolona" można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15 (wyjątkiem są czwartki). Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW