Zamknij

Zniewolona, odc. 30: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
09.08.2019 09:20
Zniewolona, odc. 30: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym odcinku serialu?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 30. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego Natalia obsesyjnie zacznie się bać swoich poddanych. Z kolei Grigorij rozkopie mogiłę Katii, a gdy nie znajdzie ciała, zacznie domyślać się, że kobieta żyje. Co jeszcze się wydarzy? Streszczamy odc. 30 "Zniewolonej".

"Zniewolona", 30. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać trzydziesty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 30. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Zniewolona, 30. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 30. odc. serialu "Zniewolona" brzmi następująco: Natalia obsesyjnie zaczyna się bać swoich poddanych. Postanawia wyjechać do ojca do Nieżyna, ponieważ nie chce zostawać sama w posiadłości. Z kolei Grigorij rozkopuje mogiłę Katii. Gdy jednak nie znajduje ciała, domyśla się, że dziewczyna żyje. Mężczyzna każe ludziom przeszukać las. Kiedy to nie przynosi rezultatu, postanawia kupić majątek Szeffer. Udaje się do banku, by prosić o pożyczkę na ten cel. Orysia opiekuje się poparzonym Nazarem. Mężczyzna prosi ją o rękę, ale jego ukochana odrzuca oświadczyny. Katierina odnajduje Nikołaja i prosi go o pomoc. Otrzymuje pieniądze oraz list polecający. Przy okazji informuje Doroszenkę, że śmierć Aleksieja nie była samobójstwem. Nikołaj podejrzewa swojego szwagra Grigorija. Wycieńczona podróżą Katia dociera do Kijowa i mdleje na ulicy.

Zniewolona, odc. 31: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?

Zniewolona, odc. 30 - kiedy i o której oglądać nowy odcinek serialu?

30. odcinek "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w piątek, 9 sierpnia. Tradycyjnie nowy epizod ukraińskiego serialu kostiumowego będzie można obejrzeć o godzinie 20:35 w TVP1.

Zniewolona, odc. 29: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? 

Przypomnijmy, że kolejne odcinki serialu "Zniewolona" emitowane są w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w każdą niedzielę o 20:15. Jedynym dniem, w którym nie zobaczymy nowego odcinka, jest czwartek. Z kolei serial online można oglądać na internetowej platformie TVP: vod.tvp.pl.

Zniewolona: aktorzy serialu przyjadą do Polski. Kiedy i gdzie się pojawią?

RadioZET.pl/teleman.pl/JW