Zamknij

Zniewolona, odc. 31: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?

Jolanta Waligóra
09.08.2019 09:19
Zniewolona, odc. 31: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 31. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W trzydziestym pierwszym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego Grigorij kupuje majątek Szefferów. Mężczyzna jest przekonany, że Katierina została kupiona razem z wsią. Co jeszcze się wydarzy? Streszczamy 31. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 31. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać trzydziesty pierwszy odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 31. odc. serialu "Zniewolona".  

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu 

Zniewolona, odc. 31 - streszczenie serialu

Streszczenie 31. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Grigorij kupuje majątek Szefferów. Mężczyzna jest przekonany, że Katierina została kupiona razem z wsią. Z kolei Natalia nadal choruje na nerwy. Wszystko za sprawą tragedii w domu przyjaciółki. Kobieta zaczyna irytować męża swoimi obawami przed służbą. Półżywą Katię przygarnia z ulicy Wasilinka, która jest pracownicą domu publicznego. Właścicielka przybytku ograbia Wierbicką z pieniędzy. Zabiera także list polecający.

Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Zniewolona, odcinek 31 - kiedy i o której oglądać nowy odcinek serialu TVP?

31. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w sobotę, 10 sierpnia. Nowy odcinek ukraińskiego serialu wyemitowany zostanie tradycyjnie na kanale TVP1 o godzinie 20:35.

Zniewolona, odc. 30: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym odcinku serialu?

Przypomnijmy, że nowe odcinki serialu emitowane są w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Wyjątkiem są czwartki - w tym dniu można oglądać kolejne odcinki "Ojca Mateusza". Dodatkowo serial "Zniewolona" online dostępny jest na internetowej platformie TVP: vod.tvp.pl. 

Zniewolona, odc. 32 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym drugim odcinku?

W roli głównej serialu Katerina Kovalchyk, która wciela się w Katierinę Wierbickaję. Ponadto w obsadzie "Zniewolonej" m.in. Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan w roli Piotra Czerwińskiego i Olha Sumska. 

Zniewolona: aktorzy serialu przyjadą do Polski. Kiedy i gdzie się pojawią?

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW