Zamknij

Zniewolona, odc. 32 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym drugim odcinku?

Jolanta Waligóra
09.08.2019 09:18
Zniewolona, odc. 32 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym drugim odcinku?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 32. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego Madame chce jak najszybciej wykurować Katię, ponieważ liczy, że zainteresuje się nią pewien zamożny mężczyzna. Z kolei Grigorij nadużywa narkotyków. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się losy bohaterów? Streszczamy 32. odc. "Zniewolonej".

"Zniewolona", 32. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać trzydziesty drugi odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 32. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona, odcinek 32: streszczenie serialu TVP

Streszczenie 32. odc. "Zniewolonej" brzmi następująco: Katia powoli dochodzi do zdrowia. Madame natomiast chce jak najszybciej wykurować dziewczynę, gdyż liczy, że zainteresuje się nią pewien zamożny dziwak z Holandii. Z kolei Grigorij szuka Katieriny przez policję. Cały czas nadużywa narkotyków i coraz bardziej ma dość swojej żony. Nikołaj Doroszenko pragnie wyjaśnić sprawę śmierci Aleksieja Kosacza. Wierbicka stara się wydostać się z domu publicznego. To jednak nie jest takie łatwe, ponieważ Madame skutecznie jej to uniemożliwia. Jakow znajduje ciekawy sposób na pozbycie się ciężarnej Halki.

Zniewolona: aktorzy serialu przyjadą do Polski. Kiedy i gdzie się pojawią? 

Zniewolona, 32. odc. - kiedy i o której oglądać nowy odcinek?

Odcinek 32. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w niedzielę, 11 sierpnia 2019 roku. Nowy epizod ukraińskiej produkcji kostiumowej tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:15 w TVP1.

Zniewolona, odc. 31: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?

Przypomnijmy, że nowe odcinki serialu "Zniewolona" można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Wyjątkiem są czwartki, kiedy epizody ukraińskiej produkcji nie są emitowane. 

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Zniewolona, odc. 33: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW