Zamknij

Zniewolona, odc. 33: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
12.08.2019 09:25
Zniewolona, odc. 33: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 33. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W kolejnym epizodzie ukraińskiego serialu zamożny holenderski dziwak zachwyca się urodą Katieriny. Z kolei w domu publicznym dochodzi do morderstwa. Jak potoczą się losy bohaterów i co się jeszcze wydarzy? Streszczamy odc. 33. "Zniewolonej".

"Zniewolona", 33. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy będzie można oglądać trzydziesty trzeci odcinek? O której godzinie transmisja? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 33. odc. serialu "Zniewolona".  

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu 

Zniewolona, odcinek 33: streszczenie serialu

Streszczenie 33. odc. "Zniewolonej" przedstawia się następująco: Holenderski dziwak zachwyca się urodą Katieriny. Z kolei w domu publicznym dochodzi do morderstwa. Zdegenerowany inspektor policji zabija Wasilinkę. Katia zdążyła zauważyć zabójcę i chce zawiadomić odpowiednie służby. Na prośbę Madame nie robi tego. Wierbicka czeka na odpowiedź od przyjaciół, do których wysłała listy z prośbą o pomoc w uwolnieniu się ze szponów Madame. W Czerwince Grigorij nadużywa morfiny oraz opium i zaczyna poważnie chorować. Orysia nadal pielęgnuje poparzonego Nazara.

Zniewolona, odc. 33 - kiedy i o której oglądać nowy odcinek serialu?

Odcinek 33. "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 12 sierpnia 2019 roku. Nowy epizod ukraińskiej produkcji kostiumowej tradycyjnie będzie można obejrzeć w TVP1 o godzinie 20:35.

Zniewolona, odc. 34: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Przypomnijmy, że nowe odcinki serialu emitowane są w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Wyjątkiem są czwartki - w tym dniu można oglądać kolejne odcinki "Ojca Mateusza". Dodatkowo serial "Zniewolona" online dostępny jest na internetowej platformie TVP: vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW