Zamknij

Zniewolona, odc. 34: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
13.08.2019 09:11
Zniewolona, odc. 34: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 34. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu inspektor policji, który zabił Wasilinkę, wraca na miejsce zbrodni i szantażuje sutenerkę, Madame Makarową. Z kolei Grigorij silnie uzależnia się od morfiny. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Przedstawiamy streszczenie 34. odc. "Zniewolonej".

"Zniewolona", 34. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy będzie można oglądać trzydziesty czwarty odcinek? O której godzinie transmisja? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 34. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona, odc. 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?

Zniewolona, odcinek 34 - streszczenie 

Streszczenie 34. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Po tragedii w domu publicznym Katia, która była świadkiem wydarzenia, jest w niebezpieczeństwie. Inspektor policji, który zabił Wasilinkę, wraca na miejsce zbrodni i szantażuje sutenerkę, Madame Makarową. Z kolei Grigorij Czerwiński daje w okolicznych gazetach ogłoszenia z wizerunkiem Katii. Mężczyzna coraz bardziej ją osacza. Ziszcza się przebiegły plan Jakowa - chce pozbyć się ciężarnej Haliny. W majątku Czerwinskich odbywa się ślub kobiety z Panasem. Grigorij coraz bardziej uzależnia się od morfiny. Podczas jednego z narkotykowych transów nawiedza go Kosacz z raną w okolicy serca. Widząc popadającego w szaleństwo męża, Natalia żąda, by się leczył.

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu

Zniewolona, odc. 34 - kiedy i o której oglądać nowy odcinek serialu?

34. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć we wtorek, 13 sierpnia. Nowy odcinek ukraińskiej produkcji tradycyjnie wyemitowany zostanie w TVP1 o godzinie 20:35.

Zniewolona, odc. 33: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?

Kolejne epizody serialu emitowane są w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Wyjątkiem są czwartki - w tym dniu można oglądać kolejne odcinki "Ojca Mateusza". Dodatkowo serial "Zniewolona" online dostępny jest na internetowej platformie: vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW