Zamknij

Zniewolona, odc. 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
13.08.2019 09:08
Zniewolona, odc. 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 35. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W kolejnym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego Halina prosi Jakowa, by ten nie wysyłał Panasa do wojska. Z kolei Katia decyduje się na ucieczkę. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i co wydarzy się w nowym 35. odcinku "Zniewolonej?

"Zniewolona", odcinek 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy będzie można oglądać trzydziesty piąty odcinek? O której godzinie transmisja? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 35. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP?

Zniewolona, 35. odcinek - streszczenie

Streszczenie 35. odc. "Zniewolonej" przedstawia się następująco: Halina postanawia odwiedzić Jakowa. Kobieta progi go, by nie wysyłał Panasa do wojska ze względu na ich niedawny ślub. Mężczyzna godzi się na tę prośbę, ale stawia pewien warunek. Zmusza Halę, by kobieta mu się kolejny raz oddała. Z kolei Upojony narkotykami Grigorij Czerwiński atakuje Nataszę, która spada z wysokich schodów. Lutowicz, który zamordował w domu publicznym Wasilinkę, przychodzi do stręczycielki, Madame Makarowej, i żąda wysokiego comiesięcznego haraczu. Katierina przysłuchuje się tej rozmowie i próbuje zastraszyć przestępcę. Nie uświadamia sobie, że jako świadek zbrodni znajdzie się w niebezpieczeństwie. Gdy gazety publikują jej portret, Katia decyduje się na ucieczkę.

Zniewolona, odc. 36: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Zniewolona, odc. 35 - kiedy i o której oglądać serial?

35. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w środę, 14 sierpnia. Nowy odcinek serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20:35 w TVP1. 

Zniewolona, odc. 34: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Kolejne odcinki "Zniewolonej" można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Dodatkowo serial można oglądać także online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW