Zamknij

Zniewolona, odc. 36: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
14.08.2019 09:25
Zniewolona, odc. 36: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 36. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu Madame Makarowa więzi Katię. Właścicielka domu publicznego chce sprzedać dziewczyną bogatemu Holendrowi. Z kolei medyk mówi Grigorijowi, że jego żona nigdy nie będzie mogła zajść w ciąże. Co jeszcze się wydarzy w 36. odc. serialu "Zniewolona"?

Zniewolona, 36. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Jak potoczą się losy bohaterów w trzydziestym szóstym epizodzie? Co warto wiedzieć? W tym artykule znajdziecie najważniejsze informacje i szczegółowe streszczenie 36. odcinka "Zniewolonej".

Zniewolona, odcinek 36 - streszczenie serialu

Streszczenie 36. odc. "Zniewolonej" brzmi następująco: właścicielka domu publicznego Madame Makarowa, z pomocą Potapa, więzi Katię. Kobiera chce sprzedać dziewczynę bogatemu Holendrowi. Mężczyzna żąda, by Katia udawała małą dziewczynkę i ofiarowała mu swoją niewinność. Katia, która odurzona jest alkoholem i środkami nasennymi, broni się i ucieka z pokoju Holendra. Przypadkowo napotyka Andrieja Żadana, który udziela jej pomocy. Jakow stara się o nakaz werbunku dla Panasa. Z kolei mieszkańcy Czerwinki dowiadują się o zdradzie Halki. Zraniony małżonek chce ją wyrzucić z domu, ale wtedy zjawiają się wojskowi z rozkazem wcielenia go do armii. Natalia wybacza mężowi jego brutalne zachowanie. Pod wpływem emocji i niedawnego upadku dochodzi u niej do poronienia. Tylko dzięki pomocy lekarza kobieta pozostaje przy życiu. Medyk informuje Grigorija, że jego żona nigdy nie będzie mogła zajść w ciążę.

Zniewolona, odc. 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? 

Zniewolona, odc. 36 - kiedy i o której oglądać serial?

Odcinek 36. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w piątek, 16 sierpnia 2019 roku. Nowy epizod ukraińskiej produkcji kostiumowej wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 20:35 w TVP1.

Zniewolona, odc. 37 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu TVP?

Ukraiński serial kostiumowy emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20:35 oraz w niedzielę o 20:15 (wyjątkiem są czwartki). Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków "Zniewolonej" online na internetowej platformie vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW