Zamknij

Zniewolona, odc. 37 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu TVP?

Jolanta Waligóra
14.08.2019 09:50
Zniewolona, odc. 37 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu TVP?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 37. odcinka serialu "Zniewolona" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie Holender oskarża Madame Makarową o oszustwo. Z kolei Andriej przekonuje właścicielkę domu publicznego, by ta uwolniła Katię. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 37. odc. "Zniewolonej" i sprawdzamy, kiedy oglądać nowy odcinek serialu.

"Zniewolona", 37. odcinek: streszczenie trzydziestego siódmego odcinka serialu. Co wydarzy się w nowym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 37. odc. serialu "Zniewolona".

Zniewolona, odc. 37 - streszczenie nowego odcinka

Streszczenie 37. odcinka "Zniewolonej" przedstawia się następująco: Oburzony Holender oskarża właścicielkę domu publicznego Madame Makarową o oszustwo. Andriej spłaca mężczyznę z nadwyżką i organizuje dla niego huczną zabawę, a nazajutrz przekonuje Makarową, by uwolniła Katię. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że zawdzięcza Żadanowi wolność, ucieka z obawy, że będzie chciał ją wykorzystać. Zgłasza się do służby w majątku Korieniewych. Dzięki listowi polecającemu od Nikołaja otrzymuje tam posadę guwernantki młodego dziedzica, Wołodii. Wzburzony ogłoszeniem w gazecie ojciec Natalii robi awanturę Grigorijowi. Natalia, która niechcący wszystko słyszy, prosi ojca, by zabrał ją do domu. Czerwiński popada w obłęd i znowu zaczyna pić. Poprzysięga sobie, że odnajdzie Katię.

Zniewolona, odc. 36: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Zniewolona, odcinek 37 - kiedy i o której oglądać serial TVP?

Nowy 37. odcinek serialu "Zniewolona" wyemitowany zostanie w sobotę, 17 sierpnia 2019 roku. Trzydziesty siódmy epizod ukraiński będzie można obejrzeć tradycyjnie o godzinie 20:35 w TVP1.

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW