Zamknij

Zniewolona, odc. 38 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?

Jolanta Waligóra
16.08.2019 11:46
Zniewolona, odc. 38 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 38. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu Grigorij dowiaduje się, gdzie przebywa Katierina. Z kolei Olga odwiedza Żadana w szpitalu i daje mu do zrozumienia, że chce zostać jego żoną. Co jeszcze się wydarzy w 38. odc. "Zniewolonej" i jak potoczą się dalsze losy bohaterów?

"Zniewolona", 38. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie zostanie wyemitowany trzydziesty ósmy odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 38. odc. serialu "Zniewolona". 

Zniewolona, odc. 38 - streszczenie serialu

Streszczenie 38. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Grigorij dowiaduje się, gdzie przebywa Katierina i natychmiast do niej jedzie. Wicegubernator chce wyrzucić Katię z pracy. Dla wszystkich staje się oczywiste, co Nikołaj i Jelena czują do siebie. Ponieważ lekarz stwierdził, że Natalia nie może mieć dzieci, Aleksander nie wypłaca posagu Czerwińskiemu. Rozwścieczony Grigorij odsyła rzeczy żony do Nieżyna. Gdy Jakow zabiera rodzinie Panasa krowę i oszczędności, Halka stara się o pracę jako służąca, ale nikt nie chce jej zatrudnić. Wbrew obietnicy złożonej Afanasijowi, próbuje ukraść z domu pana trochę jedzenia. Przyłapuje ją Pawlina. Żadan przeznacza pieniądze na fabrykę perfum, o której marzy Olga. Ojciec każe jej wyjść za mąż przed Bożym Narodzeniem. Olga odwiedza Żadana w szpitalu i daje mu do zrozumienia, że chce zostać jego żoną.

Zniewolona, odc. 37 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu TVP?

Zniewolona, odcinek 38 - kiedy i o której oglądać?

Popularny ukraiński serial kostiumowy emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15.

Nowy odc. 38 "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w niedzielę, 18 sierpnia 2019 roku. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Zniewoloną" online, na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

Zniewolona, odc. 39: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW