Zamknij

Zniewolona, odc. 40: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
20.08.2019 09:29
Zniewolona, odc. 40: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 40. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W kolejnym epizodzie Nikołaj znajduje Rieszetnikowa umierającego w przytułku. Stara się namówić go do złożenia zeznań obciążających Grigorija. Co jeszcze się wydarzy w 40. odc. serialu "Zniewolona" i kiedy go oglądać?

"Zniewolona", 40. odcinek serialu - streszczenie. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy i o której godzinie wyemitowany zostanie kolejny odcinek produkcji? Streszczenie 40. odc. "Zniewolonej" i datę emisji, można znaleźć w tym artykule.

Zniewolona, 40. odcinek: streszczenie serialu

Streszczenie 40. odc. "Zniewolonej" brzmi następująco: Andriej Żadan w obraźliwy sposób wypomina Katii jej przeszłość i żąda, by natychmiast opuściła ona dom Korieniewa. Nikołaj znajduje Rieszetnikowa umierającego w przytułku. Stara się namówić go do złożenia zeznań obciążających Grigorija. Nikołajowi coraz trudniej zapanować nad miłością do żony wicegubernatora, którą spotyka na co dzień. Młodemu Czerwińskiemu udaje się dotrzeć do Madame Makarowej, ale nie uzyskuje od niej żadnych informacji na temat Katii. Wieczorem idzie z Kadosznikowem na bal do wicegubernatora. Tam spostrzega Wierbicką. Jednak z powodu choroby traci przytomność. Okazuje się, że stan zapalny w nodze mężczyzny może skończyć się gangreną.

Zniewolona, odc. 41 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku i kiedy oglądać?

Zniewolona, odcinek 40 - kiedy i o której oglądać?

Nowy 40. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć we wtorek, 20 sierpnia 2019. Kolejny epizod ukraińskiej produkcji tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:35 w TVP1.

Zniewolona, odc. 39: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?

Przypomnijmy, że odcinki serialu można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15.  Ostatni odcinek serialu wyemitowany zostanie w piątek, 30 sierpnia. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW