Zamknij

Zniewolona, odc. 41 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
21.08.2019 09:28
Zniewolona, odc. 41 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku i kiedy oglądać?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 41. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu Grigorij zmusi Katię do ucieczki. Z kolei Jaszka przekonuje pobliskich gospodarzy, by nie najmowali Halki do pracy. Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać 41. odc. "Zniewolonej"? Streszczenie i datę emisji nowego epizodu zamieszczamy w tym artykule.

"Zniewolona", odcinek 41: streszczenie. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy oglądać produkcję i o której godzinie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 41. odc. serialu "Zniewolona".

Zniewolona, odcinek 41: streszczenie serialu

Streszczenie 41. odc. "Zniewolonej" przedstawia się następująco: Grigorij zmusza Katię do ucieczki. Nikołaj Doroszenko i Żadan starają się pomóc dziewczynie. Z kolei Jaszka, aby zemścić się na Halce, przekonuje pobliskich gospodarzy, by nie najmowali kobiety do pracy. Pozbawia także rodzinę jej męża wszelkich środków do życia. Nikołaj kontynuuje starania, by przywrócić honor zmarłemu przyjacielowi Aleksiejowi Kosaczowi. Chce, by Rieszetnikow zeznawał w sądzie przeciwko młodemu Czerwińskiemu.

Zniewolona, odc. 40 - streszczenie serialu

Zniewolona, odc. 41 - kiedy i o której oglądać nowy odcinek serialu?

Nowy 41. odcinek "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w środę, 21 sierpnia 2019 roku. Kolejny epizod tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:35 w TVP. Z kolei ostatni odcinek "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w piątek, 30 sierpnia.

Ukraińską produkcję, która podbiła serca polskich widzów, można oglądać legalnie także online. "Zniewolona" dostępna jest bezpłatnie w serwisie vod.tvp.pl. Na platformie zamieszczone są wszystkie wyemitowane dotąd odcinki. 

Zniewolona, odc. 42: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW