Zamknij

Zniewolona, odc. 42: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
22.08.2019 09:33
Zniewolona, odc. 42: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 42. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu kupiec sprowadza do Czerwinki sektę. Z kolei Olga Płatonowa nadal stara się skłonić Żadana, by ten jej się oświadczył. Co jeszcze się wydarzy w 42. odc. "Zniewolonej"? Streszczenie i datę emisji nowego epizodu, można znaleźć poniżej.

"Zniewolona", 42. odcinek - streszczenie. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy oglądać kolejny epizod? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 42. odc. "Zniewolonej".

Zniewolona, odc. 43: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Zniewolona, odc. 42 - streszczenie serialu

Streszczenie 42. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Katierina ukrywa się w domu Żadana. Z kolei kupiec, którego Grigorij poznał w drodze z Kijowa, sprowadza do Czerwinki sektę. Czerwiński dostaje się w sidła jej przywódcy. Nikołaj stwierdza, że nie potrafi żyć bez Jeleny. Postanawia związać się z żoną wicegubernatora. Olga Płatonowa nadal próbuje skłonić Żadana, by się jej oświadczył. Kiedy dowiaduje się, że u Andrieja mieszka młoda kobieta, natychmiast chce sprawdzić, kim ona jest. Rozpoznaje guwernantkę Korieniewów.

Zniewolona, odc. 41 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku i kiedy oglądać? 

Zniewolona, odcinek 42 - kiedy i o której godzinie oglądać serial?

Kolejny 42. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w piątek, 23 sierpnia 2019 roku. Nowy epizod ukraińskiego serialu tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:35 w TVP1.

Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie trzeci sezon?

Przypominamy, że kolejne odcinki serialu można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o 20:15. Dodatkowo serial można oglądać także online na internetowej platformie vod.tvp.pl. Z kolei ostatni odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 30 sierpnia 2019 roku. 

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zniewolona"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW