Zamknij

Zniewolona, odc. 43: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
22.08.2019 09:31
Zniewolona, odc. 43: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 43. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie członkowie sekty odprawiają nad Grigorijem tajemnicze rytuały. Z kolei Katerina przygotowuje się do wyjazdu do Polski. Co jeszcze się wydarzy w 43. odcinku serialu "Zniewolona"? Streszczenie i datę emisji kolejnego epizodu, można znaleźć w tym artykule.

"Zniewolona", odcinek 43 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie ukraińskiego serialu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy i o której godzinie oglądać nowy epizod produkcji? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 43. odcinek serialu "Zniewolona".

Zniewolona, odc. 43 - streszczenie serialu

Streszczenie 43. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Członkowie sekty odprawiają nad Grigorijem tajemnicze rytuały. Otumaniony Czerwiński wyrzuca Jaszkę z pracy. Dzięki protekcji Nikołaja Katierina otrzymuje posadę nauczycielki języka francuskiego w Warszawie. Dziewczyna przygotowuje się do wyjazdu do Polski. Zamierza zabrać ze sobą Miszę, syna Nastii, jednak z powodu alkoholizmu jego matki uznaje, że odda obydwoje pod opiekę sióstr w klasztorze. Olga Płatonowna realizuje plan pozbycia się Wierbickiej z domu Żadana. W wyniku intrygi Andriej się jej oświadcza, a Katia zostaje odprawiona.

Zniewolona, odc. 42: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Zniewolona, odcinek 43 - kiedy i o której oglądać nowy odcinek?

Kolejny 43. odcinek "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w sobotę, 24 sierpnia. Nowy epizod ukraińskiej produkcji tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:35 w TVP1.

Przypomnijmy, że początkowo serial można było oglądać trzy razy w tygodniu. Po jakimś czasie jednak Telewizja Polska zdecydowała się na zwiększenie emisji serialu - obecnie ukraińską produkcję można oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 20:35 (z wyłączeniem czwartków) oraz w niedziele o 20:15. Ostatni odcinek "Zniewolonej" wyemitowany zostanie natomiast w piątek, 30 sierpnia.

Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie trzeci sezon?

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW