Zamknij

Zniewolona, odc. 44: streszczenie. Co się wydarzy i kiedy obejrzeć nowy odcinek?

Jolanta Waligóra
23.08.2019 09:05
Zniewolona, odc. 44: streszczenie. Co się wydarzy i kiedy obejrzeć nowy odcinek?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 44. odcinka "Zniewolonej" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego przyjaciel Żadana przerywa jego przyjęcie zaręczynowe i informuje, że Katia została porwana. Członkowie sekty natomiast zadomowili się w Czerwince. Co jeszcze się wydarzy w 44. odc. serialu "Zniewolona"? Streszczenie i datę emisji nowego odcinka zamieszczamy w tym artykule.

"Zniewolona", odcinek 44 - streszczenie. Co się wydarzy w czterdziestym czwartym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy obejrzeć kolejny odcinek i o której godzinie zostanie wyemitowany? Streszczenie 44. odc. "Zniewolonej" zamieszczamy w tym artykule.

Zniewolona, odcinek 44 - streszczenie serialu

Streszczenie 44. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Przyjaciel Żadana przerywa jego przyjęcie zaręczynowe i informuje, że Katia została uprowadzona. Andriej mówi Oldze, że tak jak chciała, ożeni się z nią, choć bez miłości. Następnie udaje się na poszukiwania Wierbickiej. Członkowie sekty na dobre rozpanoszyli się w Czerwince. Przejmują kontrolę nie tylko nad majątkiem Grigorija, ale także jego wolą i decyzjami. Wyrzucony z pracy Jakow szuka przebaczenia u Halki. Nikołaj Doroszenko tuż przed egzekucją ratuje młynarza, jedynego świadka zabójstwa Aleksieja Kosacza.

Zniewolona, odc. 45 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?

Zniewolona, odc. 44 - kiedy i o której oglądać nowy serial?

Nowy 44. odcinek "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w niedzielę, 25 sierpnia 2019 roku. Kolejny epizod ukraińskiej produkcji kostiumowej wyemitowany zostanie o godzinie 20:15.

Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie trzeci sezon?

Przypomnijmy, że kolejne odcinki serialu można oglądać od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartków) o godzinie 20:35 oraz w niedziele o 20:15. Ostatni epizod ukraińskiej produkcji wyemitowany zostanie natomiast w piątek, 30 sierpnia. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW