Zamknij

Zniewolona, odc. 45: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?

Jolanta Waligóra
26.08.2019 09:23
Zniewolona, odc. 45 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?
fot. Archiwum TVP

Streszczenie 45. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu Żadan nadal poszukuje uprowadzonej Katii. Z kolei Olga postanawia zerwać zaręczyny z Andriejem. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i co się jeszcze wydarzy w nowym odcinku serialu? Przedstawiamy szczegółowe informacje.

"Zniewolona", odcinek 45: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? Kiedy oglądać nowy epizod ukraińskiego serialu? O której godzinie zostanie wyemitowany w TVP? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 45. odc. serialu "Zniewolona".

Zniewolona, odcinek 45 - streszczenie 

Streszczenie 45. odc. "Zniewolonej" brzmi następująco: Andriej Żadan nadal poszukuje uprowadzonej Katii. Niestety nie odnajduje dziewczyny. Po zakończeniu przyjęcia zaręczynowego wydaje się, że wicegubernator Korieniew, czyli chrzestny Olgi Płatonownej, jest umierający. Okazuje się, że lekarze ukrywali to na jego prośbę. Z kolei młynarz opowiada Nikołajowi, że był świadkiem gwałtownej kłótni Grigorija Czerwińskiego z Aleksiejem Kosaczem. Po narodzinach córki Halka godzi się z Afanasijem. Olga zrywa zaręczyny z Żadanem. Jednocześnie naprowadza mężczyznę na trop porywacza Katii. Chce on wywieźć Wierbicką do Czerwinki, by uzyskać obiecaną nagrodę. Członkowie sekty uważają kobiety za przyczynę wszelkiego zła. Chcą rytualnie pozbawić Katię życia.

Zniewolona, odc. 46: streszczenie. Co się wydarzy w czterdziestym szóstym odcinku?

Zniewolona, odc. 45 - kiedy i o której obejrzeć nowy odcinek serialu?

Kolejny 45. odcinek serialu "Zniewolona" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 26 sierpnia 2019 roku. Nowy epizod popularnego serialu ukraińskiego będzie można obejrzeć o godzinie 20:35.

Zniewolona, odc. 44: streszczenie. Co się wydarzy i kiedy obejrzeć nowy odcinek?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW